İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain firmaları tavsiyeniz?

B

byresul

Misafir
Türkiye'de faaliyet gösteren ucuz domain hizmeti veren ve nic-tr gibi köklü,güvenilir bir firma tavsiyeniz varmı arkadaşlar.

B

byresul

Misafir
Tavsiye ettiğiniz firmalardaki fiyatlar fena değil,güvenilirliğinede inanıyorsunuz ama biçoğunda daha online alışveriş bile yok,üstelik birçok linkleri çalışmıyor bile.Bu eksiklikler onların zayıf yada bu işi yeterince ciddi yapmadıkları kanısına varmama neden oluyor.Amacım burada kimseyi kızdırmak değil bu işi nic-tr gibi ciddi ve online yapan bir firma bulmak.
Mesela burada bir firma var "www.technoix.com" sadece bu işi yapıyor ama onunda en önemli eksiği kayıtların online olmaması .İsterseniz bir değerlendirin ve domain firmaları konusunda güzel bir sonuca ulaşalım.

Buarada benim bu firma ile hiçbir alakam yok.sadece nasıl bir firma işi bilenlerden öğrenmek istedim...
Vesselam.......

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5