İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain Fiyatına Reseller Hemde Sınırsız Domain Destekli

www.turkiyespot.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;
Normal web hosting fiyatlarımızla reseller fiyatlarımız aynıdır!!!!!!
isteyen tüm hosting müşterilerimize sınırsız adds on ve parked domain hakkı veriyoruz.
Adds on : birden fazla domaini host vrebilir
parked: aynı sayfaya istersen 1000 tane domain yönlendirebilir.
25 ytl den başlayan fiyatlarla reseller ,
250mb alan 2500mb aylık band genişliği yıllık sadece 25 sınırsız domain ekleme özelliğiyle ve diğer herşey sınırsız
500mb alan 5000mb aylık band genişliği yıllık sadece 50 sınırsız domain ekleme özelliğiyle ve diğer herşey sınırsız
1000mb alan 1000mb aylık band genişliği yıllık sadece 100 sınırsız domain ekleme özelliğiyle ve diğer herşey sınırsız
Türkiyespot ucuzluğun kalitenin adresi
msn : [email protected] ve [email protected]
icq: 97428900 yahoo messenger: toplumesajci skype: www.turkiyespot.com1

Google Talk: [email protected]

www.turliyespot.com

70L64

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitelerinin alt kısmda bi şarkı çalıo koptum yaa:D:D:D hade kişisel bi site olsa neyse ama hosting sitesinde müzik:d

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bu arkadaşımızın açdığı her konuda eğlenecek birşeyler bulmaya lütfen son verin.Rahatsızlığınız var ise özel mesajla kendisine ulaşabilirsiniz.Her başlık altında, kendisini ve sitesini küçük dürücü, eleştiri olmaktan çıkan şeyler yazmak, konuyu saptırmaktan başka bir işe yaramıyor.

SakaryaLee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
katılıyorum bazı arkadaşlar sürekli verilen hizmeti kötülemeye çalışıyor nedense !

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu arkadaşımızın açdığı her konuda eğlenecek birşeyler bulmaya lütfen son verin.Rahatsızlığınız var ise özel mesajla kendisine ulaşabilirsiniz.Her başlık altında, kendisini ve sitesini küçük dürücü, eleştiri olmaktan çıkan şeyler yazmak, konuyu saptırmaktan başka bir işe yaramıyor.

peki siz yönetici olarak arkadaşın forumda spam yapmasına son verseniz? sizce açtığı tüm tanıtım/reklam başlıkları normal midir? Başlık açıp hiçbir şeye cevap vermeden çekip gitmek normal midir?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5