İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

domain.gen.tr ve domain.com ?

emredem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain.gen.tr ve domain.com arasında google açısından fark varmıdır sıralama önemi bakımından, yoksa aynı değerdemidir?

Makawork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumda arama yaparsaniz ayni konunun tartisildigi basliklar mevcut.

Lakin yinede cevaplandiralim; gov, edu, k12 gibi uzantilarin oncelikleri var ama digerleri genel anlamda ortak tutuluyor.
Her ne kadar com, net, org uzantilari bir adim onde gozukse de Google her siteyi kendi sistemine gore degerlendiriyor.

InnoCent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
taibki yoktur önemli Olan sıtenın kalitesidir

google Önem verdigi uzantılar devlet ve Şirket siteleridir ( com.tr , gov.tr )

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
soru gen.tr ile com arasındaki farktı, biz o konuya dönsek :D
com.tr gov.tr com arasında fark var demişsiniz, bu konuda google da yazılı bir döküman var mı bildiğiniz?

umteka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nerede fark ? Google ben .com'u daha cok seviyorum mu dedi ?

Google kaliteye bakar, calismana bakar. O zaman .com alalim tum domainlerimizi ama biz cok calismayalim ;) Google seviyor nasil olsa. Degil mi ?

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
com uzantılı domainlere daha çok önem verir.​

Bu kadar da bilmeyen yazmasın yani, yeni başlayanlar okuyor doğru sanıcak. SEO konuları dünyanın altındaki öküz başını kaldırınca deprem olur seviyesinde bizden başka nerede tartışılıyor merak ediyorum.

umteka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
com uzantılı domainlere daha çok önem verir.​

Bu kadar da bilmeyen yazmasın yani, yeni başlayanlar okuyor doğru sanıcak. SEO konuları dünyanın altındaki öküz başını kaldırınca deprem olur seviyesinde bizden başka nerede tartışılıyor merak ediyorum.

Var mi Google'in bunu acikladigi bi yazi ? Varsa biz de okuyalim bilelim yani.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi