İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain ile ilgili bir sorun.

Adem46

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turkchat24.net isimli domain yaklasik 6 aydir bende ama bu domaini anlayamiyorum. TurkChat Kelimesinde aramalarda ayda bir iki günlügüne Birinci yada ikinci sayfada görünüyor. Diger zamanlar 30 larda. Degisik server lara yönlendirdim, Site yöneticisi araclarinda farkli google hesaplarina ekledim degisiklik olmadi. Simdi yine bi aydir piyasada yok.
Google ye turkchat24 yazinca yine kayiplarda. ama turkchat24.net yazinca cikiyor.
Sorun nedir acaba ?

FiRTiNa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sandbox a dusmus olabılırsın. yada turkchat keywordun de cok fazla site vardır.google da ilk sıralarda olman sitenin tıklanması ılede alakalı.

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Aramaları yapmadan önce web geçmişini temizle çünkü chrome ve mozilla senin tıkladığın siteyi olduğu sıradan daha yükseklerde gösterebiliyor.
2. si arkadaşlarında dediği gibi sandboxtadır büyük ihtimal. Sürekli özgün içeriklerle en kısa zamanda bu durumdan kurtulabilirsin 1-2 gün kasıver.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
ilk sıradasın kardeş sorun yok yani ;)

Edit: pardon ya com muş ilk sırada olan. onun bile alexa değeri 8milyon demekki hiti yok denecek kadar az. bu chat sitelerinin mantığını anlamadım gitti.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5