İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

domain mi önemli title' mı ?

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
arkadaşlar alakasız bir domaine sağlam bir title yapılsada seo acısından iyi olur mu

yani domain mi önemlidir seoda title mı ?

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
ikiside önemli olmakla beraber, title bencede daha ağır basar. sonuçta ilk zamanlarda kimse durup dururken domain adını aramaz. ama title sayesinde arama sonuçlarında yer bulabilirsiniz kendinize.

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
İkisi de önemlidir. Uyumlu olmaları çok daha önemlidir. Ama illa bir kıstas yapılacaksa, bence de "title" daha ağır basıyor.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Sorunun amacı, domaini alamıyorum bari title ile durumu kurtarayım ise;
Emin ol, domain + title en iyisidir.
O domaine alakasız title yapmayacağına göre, domain önde gelir.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Alan adı her zaman daha iyidir .. Eski olması da yanında şerbetli tatlı ...
Başlık (Title) ise Alan adı ile ilintili olduğu vakit bilgi'nin dediğin gibi en iyisidir ...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Aranan kelimeye ait domain her zaman daha çok iş yapar. Ancak title da mutlaka önemli. Örneğin google da webmaster diye aratınca iyinet.com adıyla alakasız olsada içerik ve title bakımından ilk sayfada çıkabiliyor.

xdel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
title en iyisi ama domein ismide çok önemli bir sanaçıyı ararken direk domein ismne göre buluyo isim+title

S.KRYC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
22
Domain elbette, domain ve title istediğiniz aramada uyumlu ise 1-0 önde başlarsınız, domain yaşı biraz varsa o zaman 2-0 önde başlarsınız, domain hem yaşlı hem pagerank değerine sahipse 3-0 önde başlarsınız.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
benim alakasız siteye bi title attım zamanında, o title ı kullanan hitli sitelerle aynı yere kadar geldim
yani titleın rolü çok büyük

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
evet title çok büyük rolü ama. mesela webmaster kelimesinde r10 ile iyinet 1. değilse domainden kaybediyorlar.

webmastersitesi.com geçmiş sırf domainden :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
seon kuvvetli olmalı alakasız domainlerde

Ask

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
domain adın jenerıkse her turlu ıs yapar :)

director

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar benim sitem www.nakliyatfirmalari.gen.tr evden eve nakliyat kelimesinde kasıyorum title evden eve nakliyat firmaları diye title adım sizce domainle title birbirine alakalımıdır?

cafercer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim bildiğim kadarıyla domain ile title aynı olması daha iyi ama title'ınız içinde domain adı mevcut.Bence alakalı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5