İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

domain ne zaman kayıt edilmiş

D

Dot Net

Misafir
arkadaşlar bır domaının ilk defa ne zaman kayıt edildiğini nereden öğrenebiliriz?
sanırım whois.sc sadece su anki kullanıcının ilk kayıt tarıhını gösterıyor.
çrneğin xxx.com domaını tarihte ilk kez ne zaman kayıt edilmiş bunu öğrenmek istiyorum. nereye bakmalıyım_

2. sorumda şu : google ın çok önem verdigine inanılan domainin kayıt tarihi, ilk kez kayıt edildiği tarih mi yoksa su an kulanan kişinin kayıt tarıhı mı? örneğin bır domaını bır adam 1999-2003 yılları arasında kullanmıştır.sonra bırakmıs ve baskası da 2005-?? arası kullanıyordur. bu durumda google domaını 99 kayıtlı dıye değerlendırır mı kendı ıcınde?

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
2. sorumda şu : google ın çok önem verdigine inanılan domainin kayıt tarihi, ilk kez kayıt edildiği tarih mi yoksa su an kulanan kişinin kayıt tarıhı mı? örneğin bır domaını bır adam 1999-2003 yılları arasında kullanmıştır.sonra bırakmıs ve baskası da 2005-?? arası kullanıyordur. bu durumda google domaını 99 kayıtlı dıye değerlendırır mı kendı ıcınde?

Google bence kendisinin ilk indexlediği tarihi dikkate alıyor.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Rica Ederim
Bu arada benim imza daki domain de google dan 3 ay küçükmüş enteresan geldi..

D

Dot Net

Misafir
aaahhh ahhhh hemde nasıl hemde nasıl.
ben aldım seveni, gireni çıkanı yoktu pek. yemedım yedırdım barınmadım barındırdım. ama hala gelenı gıdenı yok :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5