İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain Önerisi İstiyorum...

İsvarweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar Site Üyeleri;

Ben profesyonel bir makale yazarıyım ve öğrenciyim. Yazdığım bütün yazılar SEO olarak kabul gördüğü için kendime genel bir worpress site açmayı düşünüyorum. Ancak bu konuda sizlerin yardımını almak istiyorum. Şuanda 30 lira bütçem var ve 11 TL'sine Domain alacağım. Sitemin içeriği şöyle olacak;

Spor , Yaşam , Sinema , Müzik gibi birçok içerik olacak sitemde. Wordpress kuracak kişiyi ayarladım SEO v.s dahil 5 TL. Hosting almam kaldı ancak böyle bir site için nasıl bir domain olur sizce. Artık bir gelirim olsun ve cebime harçlık girsin istiyorum

Yardımlarınızı Bekliyorum. SAYGILAR

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Dün düşecek domain listesinde idealhayat.com görmüştüm bence hoş:)Genel olarak her konuya uygun sanki sağlık,spor,kültür,sanat..Düştü ve alınmadı ise benim önerim odur;)

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Wordpress kurmak için 5 TL vermeseydin ben sana ücretsiz herşeyi ayarlardım ( Wordpress Kurulumu ile ilgili )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi