İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain parking [Goldkey.com]

D

deja-vu

Misafir
Goldkey de sedogibi, domain parking sitesidir.
Goldkey, overture sitesine verilen reklamları yayınlamaktadır. Sedo ise google ile çalışmaktadır.
Overture, fazla seçici olduğu için pek populer değildir. Ancak tıklama başına verdiği para, google'dan fazladır. Yani, sedo kullanarak, tıklama başına 00,5 $ aldıgınız reklamlara, Goldkey sitesinde 015 $ alabilirsiniz. Fakat goldkey de overture partneri oldugu için seçicidir. Bütün üyelikleri onaylamazlar. Ve, park ettiğiniz domainlerin anasayfasında reklam çıkması zordur. Buna paralel olarak tıklama oranı oldukça azdır. Ve bir çok tıklamayı geçersiz diye iptal ettikleri görülmektedir.
Sedo'dan iyidir, ama mükemmel değildir. Bu site de sedo gibi bu ay kazandıgınız parayı, sonraki ayın 10/15'i arası, paypal hesabınıza veya banka hesabınıza yatırmaktadır.
(Not: Ödemenizi paypal ile istemeniz önerilir. Banka hesabınıza istediğinizde paranın gelmesi çok uzun zaman alabilir, veya gelmeyebilir.)

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyide arkadaş bizi bilgilendirmek için yazmış bu yuzden ona + rap veriyorum sanada -

Iddaa.in

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SLaYeR' Alıntı:
iyide bizi bilgilendirmek için yazmış bu yuzden ona + rap veriyorum sanada -
Guzel kardesim, makaleyi ekleyen kisi, kaynak belirtmis olsa, bu bilgiyi alamayacakmısın peki ?
Bilgi almak istiyorsan, alıntı yapılan sitenin adreside, artık yazıyor ust tarafta.
Bende insanlar bilgi alsınlar diye yazdım o makaleyi.. Ama bilgi alırken, benim emegimde harcanmasın değil mi?
Etik açıdan, bir makale alıntı yapılarak, baska bir sitede yayınlanıyorsa, o makale yayınlanırken kaynak'da belirtilir.

Furkan_ed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki bu goldkey atarsa hangi arada atiyor atarsa yani banlarsa, yeni uye olmayi dusunuyorumda

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
çok komik bi sohbet gerçekleşmiş burda

şöyle demişin sana +rep
sen ona böyle yapmışın sana -rep
sen ona -rep verdin diye al sana+rep ....

neyse konuya geleyim goldkeyden nasıl yüzlerce dolar kazananlar var ben çözebilmiş değilim hala fakat türkiyeden yeni hesap alınmıyo artık benim bildiğim akdarıyla bu yüzden de şu anda hala yüzlerce dolar kazananlar varsa şöyle bi ticket cevabını eklemek istedim

You cannot open pops on our service at this time.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pembekedi' Alıntı:
çok komik bi sohbet gerçekleşmiş burda

şöyle demişin sana +rep
sen ona böyle yapmışın sana -rep
sen ona -rep verdin diye al sana+rep ....

neyse konuya geleyim goldkeyden nasıl yüzlerce dolar kazananlar var ben çözebilmiş değilim hala fakat türkiyeden yeni hesap alınmıyo artık benim bildiğim akdarıyla bu yüzden de şu anda hala yüzlerce dolar kazananlar varsa şöyle bi ticket cevabını eklemek istedim
Gold key ve afternic bana gore normal bir site gibi duruyor ve giren kisilerde tiklama orani daha fazla
Sedo dupeduz parking oldugu belli artik milletin gozu asina oldu sedo sayfasini gorunce direk kapatiyorlar mesela Mp3 kelimesi icin goldkey yada Afternic park edilmis domainde tiklama orani %50 nin uzerinde
sedoda %20 leri cok nadir goruyoruz

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rep Savaşları : 5 Nisanda sinemalarda :)

Bu arada kaynak belirtilmesi şart bence. Emeğe saygılı olalım...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5