İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain Resell Hesabi Almak Isteyen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese selam,

Ben benim hosting isi icin bir tane enom (www.enom.com) hesabi satin aldim.

Enom u bilmiyeneler icin enom ICANN nin onayladigi buyuk domain kaydedicilerden. Yani domainler yuzdeyuz guvencede.

Ozellikle hosting isi ile ugrasanlara bir teklifim var. Onlarada bu hesaptan verebilirim. Domainin size maliyeti 8.95 dolar olcak (daha dusuge enom izin vermiyor) siz istediginiz fiata satarbilirsiniz. Ayrica kendinize ait reseller de olustturabilirsiniz.
Bu ozellikle hosting isiyle ugrasanlar icin uygun yani musteriye hem domainini hemde hostingini sizin siteden ayrilmadan halledibilecek. Bireysel kisiler icin pek uygun degil cunku daha ucuzlari var.

Not: Ben bu hesabi bedavaya veriyorum ama Domainleri kaydemeye baslayabilmeniz icin hesabinizada en az 100 dolar olmali. Credi karti yada Paypal ile bu parayi aktariyorsunuz, domain kaydetcikte bu para hesabinizdan dusuyor, yani o parayi kullaniyorsunuz. O 100 dolar basuna gitmiyor.

Her kaydedilen domainle enomun sundugu her turlu hizmetee geliyor. Enom o acidan en iyilerinden. Email, email forwarder filan filan bursuru var.

Ilgilenenler pm lesin.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
8.95 altına enom izin vermiyo ha ilginç, nedense ben 6.95 enomdaki en düşük fiyat.

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir not: Lutfen sadece ilgililer post yapsin. Hic bir sey kanitlamaya calismiyorum, burasida normal tartislamarin oldugu forum degil. Ilanlarin ldugu yer. Ilgili iseniz yazin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5