İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain Reseller..

worshiphim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba
Domain satış konusunda 2 sorum olacak...
1-Enom nasıl fiyatları nedir? Tavsiye eder misiniz?

2- Ben bir domainimi salak gibi türk biryere transfer etmiştim (nAsBil) hem bu konuda hemde dedicated konusunda hiç bukadar problem yaratan biryer görmedim neyse. Bu adamlar onlinenic ten bayi paketi almışlardı ve sonra rezil etmişler bir nedenden dolayı onlinenic bunlardan 1900$ para istemiş bunlarda veremiyor bizde domaini başka yere transfer edemiyoruz ... Domainin düşmesini beklemek benim için çok kötü bir seçim çünkü domaini kullanıyorum ve süresi 2006 mayısında doluyor... Bu arada onlinenic in sayfasından login olamıyorum bu nasbilin sitesinden login olunuyor ama dediğim gibi transfer edemiyorum...
whois çekince REGISTRAR-LOCK yazıyor

Ne yapmamı tavsiye edersiniz?

Not: güvensiz resellerlardan domaininizi koruyun adamlara ceza geliyor sizde karambole gidiyorsunuz :)

M

milyonernet

Misafir
Bi bilgim yok ama niye 1900 dolar istemişler onu merak ettim

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
selam,

tr'de birçok kisi reseller islerini malesef legal olarak yapmiyor..registrar firmasi bunun farkina vardiginda belli bir ucret istiyor...sanirim 1900 dolar oradan cikti yoksa enom fiyatlari gayet uygun

B

Beyzade

Misafir
OnurSqL' Alıntı:
selam,

tr'de birçok kisi reseller islerini malesef legal olarak yapmiyor..registrar firmasi bunun farkina vardiginda belli bir ucret istiyor...sanirim 1900 dolar oradan cikti yoksa enom fiyatlari gayet uygun

legal ile illegal kavramı domain resellerında nasıl oluyorki. Yani kriterler nedir.

M

murme

Misafir
reseller paket alinca min 100tane domainin parasını peşin ödüyosunuz onun için biraz masraflı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5