İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain Satın Alma!

Paylasalim.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vallahi herşey güvenden geçiyor
benim domain panelim var ve çokta sattım. herkese türkçe panelde verdim.

directi den bayilik paketi aldım. register butonuna basıyorum ve domain kayıt edildi diyor. 10 saniye sonrada yonleniyor. 1 numara directi. herkesin kendi paneli ve bilgileri var.

domain işine güvenmeyen gitsin directi den reseller panel alsın. domain firması kendisi olsun.

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
dns yönetimli domain istiyorsan www.registerfly.com dan şaşma derim ama ucuz ve sağlam istiyorsan 4,9 dolar ile satan www.yahoo.com dan alderim benim her 2 yerde de domainim var ve çok memnunum bugüne kadar sorun çıkmadı :)
ama sakın turkticaretten alayım diye hata yapma saonra başın çok ağrır sana tavsiyem sakın banka havelesi ile de domain alma bir tanıdığının kredi kartından toplu alım yap daha iyi.....

cepwap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain işine ilk defa giriyorsanız veya ingilizceniz yeterince yoksa güvenilir denilebilecek bazı türk firmalarından alabilirsiniz.
Ama GoDaddy bence en iyisi, dünyada şu an bir numara ve en hızlı büyüyen şirketler arasında(bkz:webhosting.info)

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
domain alırken bir yerden neyinin iyi olmasını beklersiniz?
yönlendirme süresi mi? hepsinden yaklaşık aynı ama 3-5 saat ne farkeder ki?
Türk yabancı farketmez bence tanıdığın değilse yabancı ve büyük firmalardan al kesinlikle.
ben domainlerimi kaybettim, şu an directideler, onlar karegen.com iletişime geçerse verebiliriz dedi. mailime cevap 10 dakika sonra geldi. tel. vs. istediler. ve telden beni aradılar!!.. durumu anlattım. karegenede anlattım ama hala mail falan gitmemiş.. bir diğeri ilerihost; domainler onlardayken iletişime geçtim durumu anlattım. 3 gün sonra haklısınız domainler çalınmış ama bugün itibariyle directiye taşınmış dediler. özür dileriz artık bizim elimizden birşey gelmez dediler. 3 gün niye beklediniz o zaman!
bunlar mı güvenilir ve iyi firmalar?
bunlar göyya en iyilerinden!!!
tüm firmalar aynı işi aynı şekilde yapar!! ama gerektiği zaman gerekeni yapan firmaları seçmelisin. bunlar Türkiye'den benim bildiklerim..
biri de yabancı aradaki fark bu!!

MustiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Skeleton' Alıntı:
yönlendirme bazı yerlerde normal domain satın almadan biraz daha pahalı oluyor (turkticaret.net böyle sanırım) ama godaddy.com bedava yönlendirme sağlıyormuş:

Ayrıca godaddy.com'da toplu (bulk) alımlarda indirim var sanırım. 50den aşşağı sayıda alınca $8.95, 50den fazla alcaksan $6.75 diyor.

Kaynak: https://www.godaddy.com/gdshop/registrar/bulkprices.asp?se=+&ci=553

TurkTicaret.Net yönlendirme için 10 DOLAR alıyor!!!

MustiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
murme' Alıntı:
ispro.net.tr bu adamların 8tane şirketi var inşaat egitim vs.. oldukca guvenilir ve ilgililer kendi serverlarıda var tucows partneri ayrica elemanlar

www.ispro.net.tr benim de tavsiyem pahalı ama sınırsız BANDWITH özelliği pek çok hosting şirketinde kolay kolay yoktur!..

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turkticaret'ten domain hosting değil, selam bile almayın.

Domain için: godaddy.com, aplus.net, onlinenic.com
Hosting için Türkiye'den: sis.com.tr, kriweb.com

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
xmlsr' Alıntı:
Hosting için Türkiye'den: sis.com.tr, kriweb.com

kriweb gördüğüm en kötü yer benim açıkçası. para çekmek için karttan, hostingi iptal ettirmek için 1 ay uğraştım.. :cool:

kosasnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
murme' Alıntı:
ispro.net.tr bu adamların 8tane şirketi var inşaat egitim vs.. oldukca guvenilir ve ilgililer kendi serverlarıda var tucows partneri ayrica elemanlar

arkadaşım istersen 99999 tane şirketi olsun, adamlar işten anlamadıktan sonra bu neye yarar. ;)

ZeuQma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain için ilk söylediğim gibi Godaddy.com veya turkticaret.net (Godaddy.com tavsiye edilir)
Hosting için ise ben şuanda Alfaserver.net ile çalışıyorum ve ödemelerimi düzenli ödedikten sonra herhangi bir proglem çıkmadı, msn ve telefon destekleri de var.

Ayrıca bayii paketlerinde sınırsız seçenekler var istediğin kadar domaini tanımlayabilirsin veya istedigin kadar domaini tek hosta tanımyalabilirsin hepsi aynı ücrete dahil. Extra ücretler sadece bayii olurken aldığınız transfer limiti gibi özellikleri yukarı çeklenize baglı.. Fiyatlar ise gayet makul..

http://www.alfaserver.net/bayi.php

umarım işinizi görür..

ahmet0011

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben 4 senedir turkticaret ile çalisiyorum hiç bir sorun yasamadim neden bu kadar turkticaret i kotuluyorsunuz???

ZeuQma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Malatyasporlu yanlış anlamayın ama iyinete kaçıncı üyeliğiniz gerçekten merak ettim?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi