İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain Satmak Isteyenler

c0d3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1. 2002 ve daha öncesinde kaydedilmiş domaininiz varsa satın alabilirim. ( gerekli istatistikler sunulduğu taktirde. )

2. Tekil hiti 3500-4000 ve üzeri domainlerinizi gerekli istatistikler ve hitin beslenme noktaları belirtildiği taktirde satın alabilirim.

3. Domain isminde mp3 geçen mp3 sitelerini satın alabilirim. ( gerekli bilgiler verildiği taktirde. ) Mp3 domainleri için öncelikle arayışım yabancı domain olması yönündedir.

Gerek PM gerek burdan bilgi verebilirsiniz.

Saygılar ...

c0d3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu fiyatı sadece PR4 olmasına nazaran verdi isen PR4 domainleri rahatlıkla 30-40 YTL 'ye alabiliyoruz zaten ...

Açıkçası fiyat oldukça fazla.

A

..::aTi::..

Misafir
yanınada bütcenizide yazmazsanız buraya yazan adamı hor görmeye hakkınız olmaz sanırım. kısacası bütceniz nedir ?

c0d3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bütçem 100.000 $ dediğim de 100 $ lık domain çıkar 200 $ a bütçem 100 $ dediğim de domainine kıyıp satmak isteyen çıkmaz. Belli bütçe ayırmadım aklıma yatan domainleri sahipleri ile görüşüp gerekli bilgileri aldıktan sonra ücretlerini gönderip satın alacağım.

Belirtmek isterim ki almak istediğim domain sayısı 1 veya 3 ile kısıtlı değil. Kafama yatan 10 domain çıkarsa 10 nunu 50 domain çıkarsa 50 sini alacağım.

Saygılar.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
c0d3r' Alıntı:
Bu fiyatı sadece PR4 olmasına nazaran verdi isen PR4 domainleri rahatlıkla 30-40 YTL 'ye alabiliyoruz zaten ...

konunuzu falan baltalamak gibi bir niyetim yok inanın samimiyetle soruyorum ,nereden alabiliyorsunuz? özellikle mp3 domaini olmayanları..

saygılar..

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bizede söylesene kardeşim nerde bu kaynaklar?? pek inandırıcı gelmiyor..

c0d3r' Alıntı:

Osiris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yorum

backorder veya bu tip işe yarayan taktiklere alırsanız belki. Bunun dışında kimse size 40 YTL ye pr4 domain satmaz. Satıyosa da malının değerini bilmeyen birisidir. Pr4 bir domain en az 100 YTL dir bence. PR5 ler de çok rahat 500-1000 YTL etmesi lazım. Ya bunun bi emek süreci var. Siz 2-3 ay emek edip de pr4 yaptığınız bir domaini 40 YTL ye satarmısınız. Ki zaten bunun 15 i domaine verdiğiniz para. Yukardaki mp3 domaini satan arkadaşın istediği rakam bence çok görülmemeli. maydonoz-team den saygılarla. :)

c0d3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@osiris Index sayısı 146 bin, PR7 RPR6 ve 97 kayıtlı domainime değer biçer misin ?

Belirtmek isterim ki PR değerleri üzerinde rahatlıkla oynama yapıldığı için artık eskisi kadar önem taşımıyor. Diğer husus ise benim için domainin PR sinin olması pek birşey ifade etmiyor ben aradığım özelliklerde domainleri satın almak istiyorum. PR sini ancak RPR ile değerlendirebilirim. Onun dışında sitesini başka siteye yönlendirip PR almış domainler pek bir ilgimi çekmiyor açıkçası.

Belki aklından geçirenler olmuştur. " Neden 3500-4000 tekil hitli site alıyorsun. Bunun gibi iki tane alacağına 8000-9000 tekil hitli bir tane domain al daha iyi. " Belirtmiş olduğum özellikler ihtiyacımın olduğundan değil ticaret amaçlıdır. Değişen zaman içinde farklılık gösteren ve Türkçe forumlara pek yansımayan yeni değerlendirmelerden ötürü bu şekilde ihtiyacım doğmaktadır.

Saygılar ...

Osiris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yorum

c0d3r' Alıntı:
@osiris Index sayısı 146 bin, PR7 RPR6 ve 97 kayıtlı domainime değer biçer misin ?

Belirtmek isterim ki PR değerleri üzerinde rahatlıkla oynama yapıldığı için artık eskisi kadar önem taşımıyor. Diğer husus ise benim için domainin PR sinin olması pek birşey ifade etmiyor ben aradığım özelliklerde domainleri satın almak istiyorum. PR sini ancak RPR ile değerlendirebilirim. Onun dışında sitesini başka siteye yönlendirip PR almış domainler pek bir ilgimi çekmiyor açıkçası.

Belki aklından geçirenler olmuştur. " Neden 3500-4000 tekil hitli site alıyorsun. Bunun gibi iki tane alacağına 8000-9000 tekil hitli bir tane domain al daha iyi. " Belirtmiş olduğum özellikler ihtiyacımın olduğundan değil ticaret amaçlıdır. Değişen zaman içinde farklılık gösteren ve Türkçe forumlara pek yansımayan yeni değerlendirmelerden ötürü bu şekilde ihtiyacım doğmaktadır.

Saygılar ...

eğer pr si 6-7 olan 97 tane domaininiz varsa ve bunları değerlendiremeyip satma yoluna gidiyorsanız bence hata. Büyük bir potansiyeldir bu.Binlerce sayfasının indexlenmiş olması bişey ifade etmiyor. önemli olan PR. Türkiye şartlarında sizin PR 6-7 olan domainlerinize kolay kolay müşteri çıkmaz. Herkesin durumu belli, Türkiyede PR kültürünün yeri belli. Yurtdışında çok iyi rakamlarla satarsınız ki bunları zaten biliorsunuz. Piyasası var bunun da. Alıcı olmadığım için fiyat veremem. Haa ille de fiyat istersen sana senin bakış açınla yanıt veriyim. Eğer 30-40 YTL ye PR 4 domain alabiliosak rahatlıkla o mantıkla şunu demem lazım : "Gel vatandaşşşş gelll PR 6-7 olan domainlerimiz var fiyatları da 300-400 YTL den. Bi alan pişman bi almayan. Gellll akşam pazarı bunlar. " darılmazsanız şunu da söyleyip noktalayım : RPR den bahsetmişsiniz. ne gereği vardıki bunun zaten herkes bilir RPR nin esas alındığını. Kimse kek değil yönlendirmeli kazanılmış PR lere kanacak kadar. + Hit unsuru da ağırlıklı olarak PR nin bi meyvesi. Yani PR si olan düdüğü çalıyo. Neyse yaa gece nin 4 ünde kafam basmıyo fazla. Ben yatış moduna geçer herkese bol pr li domainler dilerim. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5