İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

domain sorunu imdat :)

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir domain aldım keşke almasaydım 2. el denilenlerden kontrol paneli yok ns değiştirmeleri falan hep mail ile yapıyorum... bazen 2 gun nsllerin geğişmediği oluyor maillerime cevap gelmiyor nasıl kurtulabilirim

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain i transfer edebilirsiniz. Hiçbir panel yoksa ilk önce domain lock u kaldıracaksınız. Bunun için yine mail atmalısınız tabi. Sonra transfer işlemlerini başlatabilirsiniz. Domain in kayıtlı olduğu eposta adresine bir onay kodu gelecektir. Umarım sizin üzerinizedir.

www.godaddy.com a transfer edebilirsiniz.

Kolay gelsin..

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
panel varda ben kullanmıyorum domain aldığım yer butun kayıt ettirdiği domainleri bir panel uzerinde kullanıyormuş mail uzerime değil:(

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aldığın yer sanırım domain reseller hesabı almış şirket olmayan bir kullanıcı. Mail atıp transfer isteğini iletmenden başka çare yok.

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
artık turk firmalarından domain almıycam ne biçim ya :(

egemens

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım aynı sorunu bende yaşıyordum geçenlerde.adamlar domainleri tek panelden almışlardı.ns değişikliği için mail falan atıyodum.ama transfer edip kurtuldum.sakıncası yoksa domainleri nerden aldığını yazar mısın?aynı yermi diye merak ettimde...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5