İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain? Subdomain?

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim forum sitem subdomain üzeri calisiyor yani üyeler o subdomainden giris yapiyor. Ama iyinete üye olabilmek icin sanirim domain verilmesi gerekiyor. Ben simdi siteme bir domain daha aldim ve bu domainde ayni kapiya cikiyor. Simdi bu domain ile iyinet e üye oldum, fakat bu domain üzerinden siteye benden baska giren yok kodlari siteye yerlestirdim. Simdi benim durumum hitim sub domainden girenler ayni sekilde hitimi etkileyecekmi ? Yoksa bu sekilde kayit olmam bir anlam tasimiyormu ?

Selamlar...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pek birşey anlamadım sorunuzdan ama yeni bir domain alıp, eski subdomain adresinize yönlendirdiyseniz hitinizde oraya yönlenecektir. Eğer soru iyinet üyeliğinizle ilgiliyse, zaten admin üyeleri kontrol edip onay veriyor. Siteniz henüz onaylanmadıysa, haber verilecektir size..

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sempaty' Alıntı:
bişey sorayım,

örneğin, forum.ilksite.com/showthread.php?t=1 ile www.ikincisite.com/showthread.php?t=1 aynı sayfaya çıkıyor mu?

çıkıyorsa subdomaini bırak domaine yönel

bu arada, subdomain olayı, sanırım sitemynet.com gibi ücretsiz subdomain servisi açanlardan yapılan üyelikleri kapsıyor

Evet her ikiside anyi kapiya cikiyor ama diyelimki birinde login durumundasin ikiniciyi actiginda o sayfada yeniden login olman gerekiyor...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5