İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

domain süresi dolmak üzere ama uzatamıyorum süresini

baymen35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bilteksis.net.tr da domain almıştım firma kapattıgı için domain dns ayarlarını bilteksis domain panelinden giriyordum firma tekrar acılmış ama bütün bilgiler eski kayıtlar silinmiş ben domain adresimi nasıl kurtarabilirim kendilerine ulaşamıyorum cevap gelmiyor .magdur durumda kaldım lütfen yardımcı olun

bygokhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar Bilinmedik bi firmadan aliyosunuz millet bosunami godaddy ,ihs aliyo :sinir: Telefon edin Email Attin Vermezler Sikayet Basvurusu Yapin

bassedas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim alvemarda gitti öyle bir tane. devir oldu olacak, cart curt iletişim kopukluğu falan gitti domain. çok önemli değildi benim için o domain. o yüzden peşine düşmemiştim.

baymen35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar domain whosi bilgileri burdab bakınız.NICS TELEKOMUNIKASYON TICARET LTD.STI bu şirket üzerine kayıtlı gözüküyor kurtabilme şansım varmı acaba magdur durumda kaldım lütfen yardımınızı beklıyorum.domain paneline girip yönlendirme yapmam gerekiyor bayiye ulaşamıyorum domain geçen sene bilktesis.net.tr almıştım ulaşamıyorum kendilerine

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5