İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain Süresi Uzatma Ücreti

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar kullandığım bi domain var 31 inde süresi bitiyor info uzantılı ve ne yazıkki türkticarette benden bir senelik uzatmak için 17 lira istiyor bu normal mi ?

db.gen.tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer çok özel bir domain değilse ve başkasının alma ihtimali hemen hemen yoksa bırak domain düşsün sonra isimtescilden 1$ a alırsın...

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
transfer et diyeceğim ama oda uzun iş. bir sürü dandirik dundirik mazeretler cıkartıyorlar.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
transfer et diyeceğim ama oda uzun iş. bir sürü dandirik dundirik mazeretler cıkartıyorlar.

Transfer için panelden istek yapıyorsun hemen taransfer kodu gönderiyorlar. Ben kendi domainlerimi o şekilde taşıyorum, bir kaç tame daha kaldı.

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en iyisi transfer ediyim de transfer kodunu aldıktan sonra diğer kullandığım firmada nasıl tekrar domain i alıcam ne gibi bi işlem yapmam lazım daha önce hiç yapmadım

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en iyisi transfer ediyim de transfer kodunu aldıktan sonra diğer kullandığım firmada nasıl tekrar domain i alıcam ne gibi bi işlem yapmam lazım daha önce hiç yapmadım

Önce türkticaret panelinde transfer kodunu iste, bir kaç gün içerisinde gelir. Daha sonra transfer edeceğin güvendiğin bir yerden doamini transfer etmen gerekiyor.

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yalniz domain bitimine 45 günden fazla süreniz olmasi gerekiyor transfer icin. En son bana öyle demislerdi.

O fiyata yenilemeyi namecheap da istiyor tuhaf geldi.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yalniz domain bitimine 45 günden fazla süreniz olmasi gerekiyor transfer icin. En son bana öyle demislerdi.

O fiyata yenilemeyi namecheap da istiyor tuhaf geldi.

Bunun doğru olduğundan şüpheliyim zira ben bir keresinde güncellemeyi unuttuğum için 15 günden az bir zamanda transfer etmiştim bir kaç domaini birlikte.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5