İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

domain transfer auth code sorunu?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
arkadaşlar domanimi diğer bir hesabıma transfer sırasında diğerlerinde farklı olarak auth code diye bişi sordu...nedir bu? bana gelen mailde böyle bişide yok anlamadım gitti:(...
(godaddy kullanıyorum)

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum .. benimde basıma geldi org du .. godaddy istiyorsun osana veriyor .. ondan sonra transfer edersin

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
evet yaa benimde org...peki nerden istiyoruz bunu, anlatırsan sevinirim

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum ben dataxi den almıstım adamlar türk o0ldugu için mail attım. onlarda 2 içinde gonderdi.. bende sedoya gondermiştim ... godday bi mail at .. onlar gondersin sana

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar domanimi diğer bir hesabıma transfer sırasında diğerlerinde farklı olarak auth code diye bişi sordu...nedir bu? bana gelen mailde böyle bişide yok anlamadım gitti...

auth code sadece org domainlerinin transferi için bir güvenlikdir. Domaini kaydettiğin firma nın supportlarına mail at. Sana auth code linki mail adresine yollarlar.

LoRD_YenGeC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende domain transfer islemi icin domain sahibi bana bu kodu verdi su an elimde fakat bu kodu nereye yaziyoruz mesela godaddy de bunu kendi hesabıma nasıl gecirebilirim birisi yardımcı olursa sevinirim. .org
ve bu islem icin ucret oduyormuyuz ?

LoRD_YenGeC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilen yokmu arkadaslar domainin suresi bitiicek valla
yardimci olabilirmisiniz :confused:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5