İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

domain transfer(mail gelmedi)

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baska bir firmadaki domaini namecheap a gecirmeye namecheap sayfasinda e mail gonderildi diye yazdi fakat ben o domaini aldigim mail adresine mail felan gelmedi
(zaten domain paneli kendimde de degil dns degistirecek oldugumda aldigim yere mail atiyorum onlar kendisi degistiriyor)whois de bu domain benim adima kayitli Fakat panel bende olmadigi icin saniyorum normalde bu domain Aldigim firmanin adina kayitli bu mail banami gelir yoksa o domainilk aldigim firma yami gider ??
aldigim firmayami mail atmam gerekiyor activasyon maili icin yoksa beklememmki gekiyor ?

K

Kerasus

Misafir
aldiğin firmaya durumu ilet admin mailini senin emailinle değiştirsinler ve domaindeki kilidi kaldırsınlar. Daha sonra namecheap ten transfer işlemini gerçekleştir.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesajlar icin tesekkurler domaini ilk aldigim yer code yi yolladi sanirim transfer gerceklesiyor su an

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5