İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain Transfer Sifrem

feverinlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar reseller bir hostingden aldigim domainimi dedicatede kaydırıyorum fakat domain transfer şifremi bilmiyorum. Hosting'de burada daha önce konu açtığım hosting bıraktılar ilgilenmiyorlar telefonları yok ve ulaşamıyorum. ne yapmalıyım?

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domainin whois bilgilerinde geçen mail adresi sendeyse direk Registrar firmayla irtibat kur.Yardımcı olacaklardır.

G

GeCeCiLeR.ORG&PoLKeReM

Misafir
iyide firma ya firma değilse :S ne biilim misal resellerdan aldysak domaini firmayı tanımıyoruz direk reseller sahibi aldı werdi bize ozaman bi caresi yokmudur

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
domainlerin alındığı bayilikler vardır. siz birinden alırsınız onlar başkalarının bayiliğinden vs.vs. siz kimle birebir alışveriş yaptıysanız domain şifrenizi gerekirse değiştirip size vermesini ısrar edin.. ben 3 ay uğraştım domainimi geri alana kadar. (değersizdi aslında ama ilk aldığım domaindi ondan yani o kadar uğraşmıştım :))

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain adını buraya yazarsan veya reklam olmasın diye pm atarsana sana gerçek register firman ve irtibat kuracağın yer hakkında net bilgi verebilirim..

Saygılarımla..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5