İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain Transfer

RisKatOr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domainimi Godaddy ye Transfer Ettim Ama MyAccount a Login Olamıyorum, Bana Bir Customer Number Verdiler Ama Belirlediğim Şifreyi Yazarak Giremiyorum.
http://www.whois.sc/ahiska.net dediğimde kırmızı harflerle söle bir mesaj yazıyor.
Please call 480-624-2500 and let GoDaddy know that their external whois server is down and returning the following output for this domain.

Login Olabilmek İçin Ne Yapmalıyım . Lütfen Yardımcı Olun...

RisKatOr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım Transferin Gerçekleşmesi İşin Aşağıdaki Linki Tıklamamam Gerekiyordu, Doğru Mu ? Aşağıdaki Linki Istemeyerek/Anlamayarak ( Transfer İçin Onay Sandım ) Tıkladım.
Ne Yapmam Gerek Lütfen Yardım...

Re: Transfer of <ahiska.net>

OnlineNIC, Inc. received notification on <02/28/2005> that you have requested a transfer of the domain to <Go Daddy Software, Inc.> as the new domain name registrar. If you want to proceed with this transfer, you do not need to respond to this message; if you wish to cancel the transfer, please visit the following URL and follow the instructions:

https://www.onlinenic.com/english/t...a.net&checksum=32358e85b8fac141d5e7c8f8826715

You will need to enter the following password to proceed:

Password: 32358e85b8fac141d5e7c8f8826715

If we do not hear from you by <03/03/2005>, the transfer will proceed and the domain will be transferred out of OnlineNIC, Inc.

Contact us anytime if you have any questions about the transfer.

Regards,

OnlineNIC Transfer Team

Email: [email protected]

http://www.onlinenic.com

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
evet transferi iptal etmişsin... ayın 3 ne kadar tıklamamış olsaydın adres yeni yere transfer olmuş olacaktı...

RisKatOr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki Ne Yapmam Gerek ? Transfer Tamamen Iptal Mi Oldu ? Whois de Godaddy gözüküyor ...

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
godaddy üzerinden istekte bulunacaksın tekrar. login olamıyorsan şifre istemeyi dene.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir hafta içinde düzelir. yani onlineic'e geri döner. ayrıca godaddy şifre için mail atıp olayı anlatman gerekir.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Found a referral to whois.godaddy.com.
No match for "ahiska.net" in the registrar database.

RisKatOr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Onlinenic e Transferin Gerçekleşmesi İçin Tıklamamam Gereken Linki İstemeyerek Tıkladığımı ve Transferin Gerçekleşmesini İstediğimi ÇatPat İngilizcemle Yazdım, Cevap : Transfer Gerçekleşti . Burada Sorun Yok.
-------------------------------------------
Please kindly be informed that this domain AHISKA.NET has been transferred out:
Domain Name: AHISKA.NET
Registrar: GO DADDY SOFTWARE, INC.
Whois Server: whois.godaddy.com
Referral URL: http://registrar.godaddy.com
Name Server: NS1.MYDOMAIN.COM
Name Server: NS2.MYDOMAIN.COM
Status: REGISTRAR-LOCK
Updated Date: 02-mar-2005
Creation Date: 11-oct-2003
Expiration Date: 11-oct-2006
-------------------------------------------
Ama Godaddy nin Bana Vermiş Olduğu "Customer Number" ve Transferi Yaparken Belirlemiş Olduğum "Password" ile Giriş Yapamıyorum. Bunu Godaddy ye Defalarca Yine ÇatPat İngilizcemle . Cevap : Şifremi Unuttum Bölümünden Şifrenizi Almaya Çalışın Gibi Bişeyler , Oradan Deniyorum Şifremi Mail Adresime Göndermiyor vs. Sorunlar Çıkarıyor. Daha Sonra Sanırım Eksik Bilgi Varmış ve Adım Soyadım Adresim Telefon Numaram Posta Kodum Mail Adresim Gibi Bilgilerimi Göndermemi İstediler Gönderdim. Yine Sonuç Yok Yine LOGIN Olamıyorum. Daha Sonra Yine Yardım Maillerime Cevaben Kredi Kartımın Son 6 Rakamını İstediler , Onuda Gönderdim Hala Cevap/Sonuç Yok.
Arkadaşlar Ne Yapmam Gerek Lütfen Yardım....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5