İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

domain transferi

D

discoface

Misafir
arkadaşlar merhaba
bir domain transfer etmek istiyorum mailler geldi onayları verdim parasını da ödedim ama en son şu mail geldi :

OnlineNIC, Inc. received notification on <11/24/2005> that you have requested a transfer of the domain to <Direct Information Pvt Ltd d/b/a PublicDomainRegistry.com> as the new domain name registrar. If you want to proceed with this transfer, you do not need to respond to this message; if you wish to cancel the transfer, please visit the following URL and follow the instructions:

"http:ww............"

You will need to enter the following password to proceed:
password : ******

If we do not hear from you by <11/27/2005>, the transfer will proceed and the domain will be transferred out of OnlineNIC, Inc.

herşey tamam da en son cümledeki OUT kelimesi kafamı karıştırdı. Kötü ingilizcemden dolayı mı yanlış anlıyorum yosa 27sine kadar sizden ses seda cıkmazsa transfer iptal olacak mı dıyor?

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sizden ses seda çıkmazsa domain OnlineNIC, Inc. firmasından çıkacak diyor. yani yanıt vermezsen transfer gerçekleşecek demek istiyor.

D

discoface

Misafir
sağol kardeşim rahatlattın benı bıraz :)
yıne hersey basa dönecek diye endişelenmiştim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5