İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain Ustalarına Bir Çağrı

hasanyildiz84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Değerli Arkadaşlar,

Yeni Trend fırsat siteleri için bir domain arayışındayız, kısa ve tek kelime olması öncelikli tercihimizdir.

Markalaşabilecek olması önem taşımaktadır, içinde fırsat geçmez ise iyi olur ama ön şart değildir.

Bütçe ikinci plandadır.

Olurda boşta bir domain önerirseniz Özel Mesaj ile elinizde ki bir domaini önerirseniz yine özel mesaj ile göndermenizi rica ediyorum.

Herkese İyi Çalışmalar

enginint

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba elimde size uygun olabilecek bir domain var . Zaten gg de satıyordum ilgilenirseniz beklerim. öm atıyorum

hasanyildiz84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Zaman ayırıp domain öneren, listelerini bizlere sunan tüm forum emnsuplarına teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Aranan domain tedarik edilmiştir.

Domain ismi proje ile birlikte duyurulacaktır.

Herkese İyi Çalışmalar

serkankaya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fırsat domaini

Forumda yeni olduğum için özel mesaj gönderemiyorum. Fırsat domaini olarak fırsatları.com var IDN'dir ve bütün şehirler, kasabalar, ürünler vb. için kullanılabilir.

istanbul.fırsatları.com
ankara.fırsatları.com
giyim.fırsatları.com
gözlük.fırsatları.com
vb.

Diğer domainlerime bakmak için tıklayın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5