İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain Yönlendirmeye Google Ne Yapar!

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
evet site hitine oranlandığında popla gelen büyük hitler geçersiz gösterim olarak görülüyor.
bunun dışında refererlerin asıl girişi olan ana sayfada google reklamı olmaması sonucunda google ın referer kaynağını bilmemesi banlamaya sebep olabiliyor!

sedoya benzemeye başladı google. yakında diğer arama motorlarından gelen hitleri de saymayacak..

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben yanlış bilmiyosam adsense olan bir siteden adsense olan bi siteye pop up açmak ban sebebi sayılabiliyor ama adsense olmayan bir siteden adsense olan bir siteye link veya pop ban sebebi sayılamaz diye düşünüyorum çünkü sitelerimizi eklediğimiz toplistlerde google den banlanmış olabilir bu o siteden hit almamıza engel teşkil etmemeli fakat yönlendirme konusunda mantıklı bir fikir yürütemedim çünkü buradaki hit ziyaretçinin kendi rızası ile oluşmuyor biraz zoraki bir hit sayılıyor. O açıdan soruyu ben sordum ama gördümki tam olarak google nin ne yapabileceği hakkında kesin bir kanı yok bundan dolayı yönlendirmeden vazgeçtim. Fikirlerinizi belirttiğiniz için hepinize teşekkür ederim.

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kusura bakmayın dalıyorum tartışmaya , bilmiyorum ne dersiniz , bence biz çok inceliyoruz...

usa sitelerine bakıyorumda (magazin,celeb) adamlar adsense'se , resmen resim dizmişler.. yüzlerce site böyle..

bence şu birbirimizi ispiyonlama olayını bırakırsak , geçersiz tıklama dışında , banlanan olacağını sanmıyorum....

birbirimize destek olmazsak , tek başımıza kalacağız

sonunda bir delilkanlı görmek güzel 3 senden beri sölediğim şey ama burası bir ispiyon forumu haline geldi..

Bu arada konu ile ilgili olarak: banner yerleştirmen çok uygundur diğerler tehlike arz eder.

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sonunda bir delilkanlı görmek güzel 3 senden beri sölediğim şey ama burası bir ispiyon forumu haline geldi..

Bu arada konu ile ilgili olarak: banner yerleştirmen çok uygundur diğerler tehlike arz eder.
teşekkür ederim herhalde öyle devam edeceğim yönlendirmenin ban sebebi olabileceği kesinlik kazanmamış olsada riske girmeme gerek yok bence.

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Kim kimi ne mantıkla şikayet eder anlamadım.
Müşteriyi koruma adına bunu yapıyorlarsa şapka çıkartırım.

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu konuyla ilgili bir mail atmıştım. Bugün cevap geldi. Aynen şunu diyorlar.

www.banliadres.com sayfasında www.yeniadres.com linki üzerinden Google reklamlarının görüntülendiğini gördüğünüzü anlıyorum. Tüm yayıncılarımızın gizliliğine saygı duyduğumuz için, diğer sitelerle ilişkilerimiz ile ilgili daha fazla bilgi veremiyoruz. Burada belirtebileceğim nokta program kurallarımıza aykırı bir sayfada reklamların yayınlandığını görürsek o sayfaları AdSense programından çıkarmaktayız.

Sonuç ne sizce bunda :D

W

wapekiz.com

Misafir
biriside heralde beni ispiyonladı.

arkadaşın ki gibi benimde geçen hafta domainim banlandı ama hesap hala açık durumda.napcagımı bilemiyorum 1 haftadır cok zarara girdim kazanç 0.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5