İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

domaine talip war

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar dun akşam bu mail geldi
Hi,

I saw your domain listed for sale several days ago. I was busy and
could not contact you at that time.

Is it still available for sale? Have you received any bids from other
buyers?

If it's still available for sale please email me your asking price in
US dollars.

If you have other good domains for sale feel free to email me the full
list with asking prices.

If I can afford your domain I will contact you. Please keep my email
address and our correspondence confidential.

Just email me your asking price. If I decide to buy I will contact you
as soon as possible.

I run a software development company. We provide custom software
development in Linux, Windows XP, MS Access, MS SQL, PHP and Delphi for our
clients in USA, Hong Kong, UK and Switzerland. Selling & buying names is
not my main business. Just another way to invest free money and make
some income.

Kindest regards,

Jack Martin

CEO

MCSE, MCSD

Swiss Software Consulting

Products/Services:Billing-Direct, Cost Analysis & Revenue Assurance
Software

adama fiyat soruyor kaca veriyon domaini diyo anlamadigim domain turkce adam yabanci hitide yok domaini oyle bu adam ne için istiyor olabilir sizce kaç dolar isteyim benim kafami kariştirdi bu iş bu adam ne yapacak bu domain benzer mail alan warmi hiç ?

M

mizahdelisi

Misafir
dostum bu maile benzer pek çok mail aldim bende,bunlar spam mailler ve gercegi yansitmiyor.

O

OLTA

Misafir
Jack Martin , günahının almak gibi olmasın ama dolandırıcının teki
domain appraisal servisi satmaya çalışıyor

inanmayın!!!

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ala ala hele bu işde bir iş war dedim adam rusyadan gondermiş maili ruslar parayi nerden bulmuşki domain alsınlar neyse saglık olsun :)

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
OLTA' Alıntı:
Jack Martin , günahının almak gibi olmasın ama dolandırıcının teki
domain appraisal servisi satmaya çalışıyor

inanmayın!!!

kesinlikle aynen katılıyorum:)
benim 1 domainim ile ilgili baya bir yazıştık çiziştik ahhe bi baktım başka bir domain ile ilgili de aynı mail gelmiş. amacı ozaman ortaya çıktı:)

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain Hijacking olayını bence araştırın. Ben de şu anda tam da böyle bir mail aldım ve bekliyordum bu maili. ama yine de araştırıyorum hala.

eğer size bir DOmain Transfer Request gelirse ve bunda CLICK THIS LINK TO CONTINIUE falan tarzı şeyler varsa aman ha tıklamayın. bu linke tıkladığınızda uluslararası anlaşması olan domain transfer şirketlerinin transfer requestini kabul etmiş sayılabilirsiniz ve sonuç olarak domaininiz yasal bir şekilde başka birisine gider.

bence ne idüğü belirsiz kişilerden gelen mailleri önemsemeyin , oradaki linklere de tıklamayın.

iyi çalışmalar

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
domain heking olayı cok zor hocam şifreleri kırman mailleri yada kontrol panelini heklemen lazim oyle kolay degil o dedigin

O

onder

Misafir
silenceofdarkness' Alıntı:
domain heking olayı cok zor hocam şifreleri kırman mailleri yada kontrol panelini heklemen lazim oyle kolay degil o dedigin

dostum o dedikleri yöntemle transfer çok kolay. kontrol paneline filan gerek yok, biz o yöntemle domain transferi yapıyoruz. tabi bizimki yasal :D o linke tıkla muhtemelen bir onay kodu çıkar onu gir, sonra domainin gider.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hm peki onder biz ona vermeyince adamin transfer parasi boşami gidiyor yani transfer için yedi dolar oduyorsun sonra transer istegi geliyor e onay vermeyince ne oluyor parasi yanmıyormu karşi tarafin

O

onder

Misafir
silenceofdarkness' Alıntı:
hm peki onder biz ona vermeyince adamin transfer parasi boşami gidiyor yani transfer için yedi dolar oduyorsun sonra transer istegi geliyor e onay vermeyince ne oluyor parasi yanmıyormu karşi tarafin

dostum ilk önce transfer talebini yolluyoruz, müşteri kabul ederse parasını ödüyoruz. baştan para ödemiyoruz, aslında öyle olsa yani baştan para verilse bu tür elemanlar türemez etrafta bu kadar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5