İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

domainhop

M

malatyasporlu

Misafir
arkadaşlar bu domainhoptan ödeme nasıl istiyoruz bilen var mı?

M

malatyasporlu

Misafir
yok kullanıyorlar alican kullanıyordu sanırım başlık webmaster genel bölümündeydi üye oldum yalnız ödeme nasıl alacağımı çözemedim buda park sponsoru sedo gibi

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu anda domainhop la iletişim içindeyim malatyalı. 2 günde 20 dolar yapınca hesabımı kapadılar. Bedavalar.net inde hesabını kapadılar. İletişimim bitsin sana bilgi vercem. Şimdilik kullanmamanı tavsiye ediyorum.

M

malatyasporlu

Misafir
yok benimki makul bişey bi deneyeyim ödeme yapacaklar mı ? nerden ödeme isteyeceğim alican ?

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme isteme diye bir olay yok ay sonunda ödemen hesaplanır sonra paypal ya da çek ne seçtiysen oraya gelir ayın 15 ine kadar

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim hesabı 2. gün bloke etmişler mail attım sebebini sordum 5 gün sonra cevabı geldi. Pay per click sponsoruymuşum. Öyle yazdılar bende lütfen saçmalamayın sizi bana sedo önerdi dedim tüm trafiğim normaldir auto click programı da kullanmıyorum dedim. Lütfen gözden geçirin dedim... Bekle biraz sabır be malatyalı ;)

M

malatyasporlu

Misafir
domainhop benim hesabıda kapatmış!

sedodan vazgeçmemek lazım demekki

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5