İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

domaini en iyi fiyata nasıl satarız?

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba herkese elimde bir domain var ben bunu 1-2 proje için almıştım ama yapmayacağım domain www.nasipkismet.com en iyi fiyata nasıl satabiliriz?

Kolay gelsin!

cepwap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende de munasip.com var. :)
Alacak olan varsa scripti ve tasarımıyla birlikte uygun fiyata verebilirim.

H

havomoha

Misafir
görüşü olan yok mu?peki bu isme belli bir trafik kazandırsak o zaman fiyat değişir mi?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain çok uzun. anca pr değeri ve hitini arttırırsan satabilirsin.

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
15 YTL'DEN fazla veren olmaz arkadasın dediği gibi isim uzun onemLi OLAN kisa ve akılda kalici domainler olmasi lazım kimse tutupta nasipkismet.com yazmaz nasipse.com varken onun gibi bir sey bu..

M

Metalirik

Misafir
olsun :D Hasip kimdir, nasip kimdir diye linkte atarım :D Curcuna sitesi olur böylede hehe aman ya geyike düştüm iyice topici açana ayıp olmasın :)

H

havomoha

Misafir
ALLAH ALLAH ne umutlarla almıştım.abiler biz herşeyi nasip kısmete bağladığımız için :) neyse belki bişeyler olur herkese görüşleri için teşekkür ederim... :) peki diğer bir soru soracam ben diyelim bu domaini x kişiye sattım üzerine nasıl alıcak,? :cool:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5