İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domainler Alınacaktır...

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar aşağıdaki açıklamalar ve örnekler doğrultusunda domainler alınacak. Bütçe yada domaina det sınırlaması yoktur. Yalnız lütfen alakasız domainler yollamayın.

Sadece .com .net ( domainin önemine göre .org da olabilir )
Turizm ile alakalı;
Turistik il, ilçe bölge, yer adları ( Bunların dışındaki il, ilçe, bölge, yer adları ile ilgilenmiyorum ),
Turistik yerlerin ingilizce isimleri,
Turizm, seyehat, oteller ile alakalı sadece ingilizce domainler.
Spor, sağlık turizmi ile alakalı domainler...

Lütfen alakasız misal mytatil.com gibi domainler yollamayın.

Örnekler: travellers.com, besthotels.com, besthotelsbodrum.com, antalyaguide.com, side.com ....

Gönderdiğiniz domainleri mutlaka fiyatlandırın ( Makul bir çerçevede ).

Herkese iyi çalışmalar dilerim.

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bitez.org

fiyat vermek isterdim ama ben de bilmiyorum :)

bodrum bitez

Teşekkür ederim. bitez.org çok zayıf bodrum.com bodrum.org gibi domainler arıyorum daha ziyade, daha ufak yerlerde olabilir ama populuterisi çok fazla olmalı tarihi tursitik yerler gibi.

Kolay gelsin.

Starygece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turkeyfan.com ;) İşinizi görürsanırım... İlgilenirseniz özel mesaj

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D konunun suyunu çıkartma diye azarlamışsın arkadaşı ama , adam ısrarla "Lütfen alakasız misal mytatil.com gibi domainler yollamayın. " diyor yine de caziptatil.net i öneriyorsunuz , ben de sizi mi azarlasam ne yapsam şimdi :)

deccal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam bodrum.com u sadece örnek olarak vermiş daha küçük yerleşim yerleri de olabilir diyor ama basmıyo ki sizde

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi