İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domainler Tam Saat Kaçta Düşer?

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim okudugum kadarıyla domainler EST zamanına gore saat pm2-3 arası dusmektedır Yani bize gore saat 21-22 arası ancak dun kendıme 5 adet domaın buldum ve kayıt etmek ıstedım o saatler arasında bı ara dusmus domaınler whoıslerıne baktım devamlı ancak ben makınamın basında devamlı check etmeme ragmen godaddy den bır tane bıle yakalayamadım bu domaınler godady kalmıyor galıba bu olayım tam vaktını bılıyormusunuz vede en hızlı check edıp domaının dustunugu gorebılecegım bır panel arıyorum lutfen bıldıklerınızı yazarsanız sevınırım

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Bu konuda bilgim yok, tahminimce kimde register edilmisse o sirketin site dusurme programi hangi saatte calisiyor ise o saatte duser, her sirketinki ayni olmayabilir.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aa bunlar tek yerden yurutuluyor dıye bılıyordum ozaman whoıs cekıp hangı sırkette ıse onun domaın dusurme saatlerını beklemem lazım ok anladım saol baska fıkrı olan varsa eklerse sevınırım

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birde küçük bir öneri, godaddy gibi çok büyük bir backorder şirketinde whois yapma :)

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oyle bısey yok saat turkıyesaatı ıle 21-22,30 arası dusuyor ben ogrendım konuyu pendıng deletınden 3 gun sonra 21-22,30 arası ama ana kesın zaman lazım :D tam zaman 21.33 gibi bilen varsa yazsın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5