İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domainlerinizi satın alıyorum

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Merhaba,

Domainlerinizi satın alıyorum. Bana bildirdiğiniz domainler için özel mesaj kutunuza teklif göndereceğim. Lütfen bunun için domaininiz ve hakkındaki diğer bilgileri (istatistik, pagerank vs.) buraya yazınız veya özel mesaj ile gönderiniz.

Her domaini alacağım diye bir amacım yok, yalnızca beğendiklerimi. Ve, büyük teklifler beklemeyin derim. =)

İlginiz için şimdiden teşekkürler!

G

guajira

Misafir
Ovetto' Alıntı:
Merhaba,

Domainlerinizi satın alıyorum. Bana bildirdiğiniz domainler için özel mesaj kutunuza teklif göndereceğim. Lütfen bunun için domaininiz ve hakkındaki diğer bilgileri (istatistik, pagerank vs.) buraya yazınız veya özel mesaj ile gönderiniz.

Her domaini alacağım diye bir amacım yok, yalnızca beğendiklerimi. Ve, büyük teklifler beklemeyin derim. =)

www.thecapitalcities.com (pr0)

www.angelinajollie.net (pr3) (3 haftadır site yok ama daha önce 500 ün altına inmemişti hiti)

G

guajira

Misafir
Ovetto' Alıntı:
Merhaba,

Domainlerinizi satın alıyorum. Bana bildirdiğiniz domainler için özel mesaj kutunuza teklif göndereceğim.

İlgilenmediklerini de buraya yazarsan boşa beklememiş oluruz.

İyi çalışmalar.

Z

zeAy

Misafir
downloadturk.com
mp3yolla.com
mp3tomail.com
illamp3.com
freemp3center.com
myliste.com

boş boş bende duracağına projesi olan varsa kullansın

yakamoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ok özür senin yazdıgını bilmiyordum konu dagılmasın

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evliler.Com PR 3 Tekil : 4000-5000 arasi.
YeniClub.Com PR 0 tekil : 0 ( site yok )
YeniClub.Net PR 0 tekil : 0 ( site yok )
MuzikAlani.Com GPR 4 tekil : 5000-6000 ( site yok )
MuzikAlani.Net PR 0 tekil : 0 ( site yok )
Mp3Parki.Com PR 0 tekil : 0 ( site yok )
Tasarimlar.Net PR 1 tekil : 0 ( site yok )
GencAlem.Com PR 2 tekil : 2000-3000 ( site yok )
GencAlem.Net PR 2 tekil : 3000-5000 ( site yok )
MSNclub.Gen.Tr PR 0 tekil : 1000-1500 ( site yok )

K

kazanc11

Misafir
Ovetto' Alıntı:
Merhaba,

+
+
sayin iyinet admini bu topici kapatmanizi istiyorum beyler bu arada bosuna yazmayin adam en kral domain e 30 veriyor bence yorulutda yazi bile yazmayin bu dunyanin en zeki insani bu topici acan ark galiba veya bizi aptal sandi :)

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kimseye actigi konudan oturu hakaret etme derim. Domainini verirsin fiyati verir ister kabul edersin ister etmezsin. Ne zaman sana kisisel olarak hakaret eder o zaman dogrunu sen secersin. Ama bu mesajin seni dogru yapmaz arkadasim ...

Iyi calismalar.

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Her domaini alacağım diye bir amacım yok, yalnızca beğendiklerimi. Ve, büyük teklifler beklemeyin derim."

Okuduğunuzu anlamak çok önemlidir bu gibi platformlarda.. Büyük teklifler beklememeniz gerektiğini söylemiş Ovetto.. İşinize gelirse alırsınız gelmezse almazsınız..

İyi çalışmalar..

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
kazanc11' Alıntı:
+
+
sayin iyinet admini bu topici kapatmanizi istiyorum beyler bu arada bosuna yazmayin adam en kral domain e 30 veriyor bence yorulutda yazi bile yazmayin bu dunyanin en zeki insani bu topici acan ark galiba veya bizi aptal sandi :)

İşine gelirse birader.

Arkadaşlar, tüm domainleri bu akşam inceleceyeğim, ilgilenip ilgilenmediğimi ve tekliflerimi ileteceğim.

Teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5