İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DomainSat.Net

D

DomainAbi

Misafir
domainsat2.png

Amatör olarak domain piyasasıyla ilgileniyorum ve bir süredir aklımda olan site işini hayata geçirdim.
Sitem küçük 1-2 eksik ile yayında ve sizlerden de domainlerinizi listelemenizi istiyorum.
Açılış nedeniyle ,
10 adet ücretsiz domain kayıt hediye ediyorum,

Siteme üye olup domain listeleyen 5 kişiye ve
Facebook sayfamıza üye olan ve arkadaşlarını davet eden 5 kişiye olmak üzere toplamda 10 domain hediye edilecektir.

Domain kayıt işlemi için hangi firmanın kullanılacağı ilerleyen günlerde belirtilecektir.
Her 10 domain listeleme için 1 çekiliş hakkı tanınacaktır.
Domain kayıtları için ilgili firmaya ücretsiz üye olunacak ve istenilen com,net,org uzantılı 1 adet domaini ücretsiz kaydedebileceksiniz.
31 Temmuz 23:59 itibariyle kampanya sona erecek olup 1 Ağustos günü kazananlar açıklanacaktır.
Kazananlar ilgili firmaya ücretsiz üye olup kullanıcı adlarını 4 Ağustos günü akşamına kadar bildirmesi gerekmektedir.
5 Ağustos günü kazanların hesaplarına kredi yüklenecek olup istedikleri domainleri kaydedebilecekler.
4 Ağustos akşamına kadar kullanıcı adını bildirmeyenler hiç bir hak talep edemeyecektir.

Neden Domain listelemelisiniz ?

-Farklı domain firmalarındaki domainlerinizi tek bir panel üzerinden takip edebilmek için
-Domainlerinizin satımı için tek bir link vererek listeleyebilmek için
-Domainlerinizin daha çok kişiye daha çabuk ulaşabilmesi için

Zaman ayırıp okuyan ve ilgi gösteren herkese teşekkürler

Facebook
Friendfeed
DomainSat.Net

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Profilleri özelleştirme imkanı olsa iyi olur. Mesela ben profilimde sadece mail adresim görünsün istiyorum. Dileyen kişiler ordan ulaşır, iş ciddiyete dönerse telefon vs. verilir.

D

DomainAbi

Misafir
teklif ver olayı var dostum İlgilisi teklif verince mail geliyor size..

D

DomainAbi

Misafir
İlk mesajda düzenleme yapamadığım için yazıyorum..

Ödül dağıtmada değişiklik yapıyorum..

Siteme üye olup 15 domain listeleyen ilk 15 kişiye Tucows dan 1'er adet domain kayıt armağan ediyorum.

D

DomainAbi

Misafir
Domain listele Domain kazan kampanyamız bitmiştir.
İlgili arkadaşlarla iletişime geçilmiştir.

Teşekkürler..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5