İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

domainsponsor'dan güzel haber

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
selamlar degerli webmastır arkadaşlar

sedo dene ucube (ucube cunku hala hile yapan domainlerin aktif bir şekilde durdugu sedoda bizim masum domainler cignendi hileli domainler için pm atabilirsiniz ) ne yedigü belirsiz şirketin yaptıklarından sonra domainsponsor ile calişmaya başlamıştım ve ilk cekimide almış bulunmaktayım bugun itibari ile

dunyada ki onlarca domain parking sisteminin en büyük firmasi olan domainsponsor mükemmel kazandirmaya devam ediyor overture reklamlari ile calişmasi ( adsenseden daha cok tıklama başına kazandıran reklamlardir)
tık başına 5 7 cent gibi ortalama degerler vermesini saglamaktadir .

ve güzel olan bir gelişme ise artık paypal ilede ödeme devri başlamıştır cek banka dertleri bitmiştir paranız ay sonunda paypal hesabınız da olucak
kontrol panel goruntusu için tıklayınız

henuz üye olmadı iseniz
buraya tıklayınız

her referim olan olmayan herkese msn den mail ile gereken yardimi yapmaya calışacagim

herkese bol kazancli günler

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim çekte yolda geliyor :)
Artık paypal ada ödeme yapmaya başlıyorlar süper valla. Bu kadar zaman boşa uğraşmışız Sedo'nun 5 paralık elemanlarıyla.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
saolasın mp3master ama inan alt üye için yapmıyorum alt üyede bonus olsun olursa
maksat dünyada sedo dan başka parkin yerleri oldugunuda hatirlatmak :)

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domainsponsor güzel hosta uye almiyor 2 defa uye olmaya calistim ikisinde de reddedildi. Bircok kisininde reddedilmis.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim anlamadigim tiklama basina 5-6 cent veriyorsa nasil oluyor da adsense den daha cok kazandiriyor ? Ben click basina adsense den ortalama 70-80 cent aliyorum da :)

Kolay gelsin.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer tıklama oranı adsense'de %3, domain sponsor'da %50 oluyorsa daha çok kazandırır :p

K

Kara

Misafir
KerneL32' Alıntı:
Benim anlamadigim tiklama basina 5-6 cent veriyorsa nasil oluyor da adsense den daha cok kazandiriyor ? Ben click basina adsense den ortalama 70-80 cent aliyorum da :)

Nasıl beceriyorsun 80 cent? :) 0,80 mi yoksa 0,08 mi? Ben tıklama başına 0,07 alıyorum şuanda...

Bi de google ayda en fazla ne kadar verio acaba? 10.000$ fln da gönderiyor mu?

S

samedmz44

Misafir
Kara' Alıntı:
Nasıl beceriyorsun 80 cent? :) 0,80 mi yoksa 0,08 mi? Ben tıklama başına 0,07 alıyorum şuanda...

Bi de google ayda en fazla ne kadar verio acaba? 10.000$ fln da gönderiyor mu?
onu boşver anlayamazsın onu ben bile anlayamadım daha :)
ayrıca sende baya düşük alıyormuşsun be abisi :)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tahminimce günlük 5 000 yolladığı siteler var...goglenin

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
birisi bu zata ufak atta civcivlerde yesin diye mail atsa bir zahmet :D
bütün forumlarda alay konusu oldu bu adam ama iyi reklam yapti walla :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5