İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domanik.com Türkiyenin İlk ve Tek Alan Adı Park Sistemi

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Değerli Webmaster/Site Sahibi/Alan Adı Sahibi,

Domanik Alan Adı Park Sistemi kısa bir aradan sonra tekrar sizlerin hizmetine girmiştir.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için altyapımızı yeniledik ve size sunduk.
hepinize bol kazançlar dileriz.

Ödeme seçeneklerimize Banka Havalesi eklenmiştir

Domanik Ekibi Adına
Okan Yıldırım

www.domanik.com

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biz simdi burda paramı kazanıyoruz yoksa park etmek icin parmaı veiyoruz anlamadım benim 3000 tekilli bir site var yeni fark ettim 2 yı once almsıtım domiani googleden biraz getiriyo acaba burayamı yonlendirsem demiştim :D
--edit

biraz once okudumda geldim diger park sistemleri gibi acaba benim 3000 tekilde 200 tklama olsa gunde ne kadar kazanırım ki :)

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
biz simdi burda paramı kazanıyoruz yoksa park etmek icin parmaı veiyoruz anlamadım benim 3000 tekilli bir site var yeni fark ettim 2 yı once almsıtım domiani googleden biraz getiriyo acaba burayamı yonlendirsem demiştim :D
--edit

biraz once okudumda geldim diger park sistemleri gibi acaba benim 3000 tekilde 200 tklama olsa gunde ne kadar kazanırım ki :)

zaten diğer park sistemlerinin alt yapısını kullanıyor bildiğim kadarıyla. Sitenin içerğine göre kazancın değişiyor sanırım

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hımm içerik onemli deigl hep yabancı referanslı googleden :) bir arastıraym gunde 200 tıka ne veriyrlarmıs burda bilen varsa yada darXis gerlise aydınlatır sanırım bende ona gore birseyler yaparım..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Sitenin içeriğine ve keywordlere göre değişir, bunu bilmeden birşey söylenemez zaten.

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 dolardan cekinmeyin. Yurt disinda ne programlara katildiniz para ödeyip veya geliri olur diye katilip günlerce reklam yaptiniz sonra da ödeme alamayacaginizi gördünüz.

Domanik sahibi de sitesi de Türkce. Sorun oldugunda kime gideceginizi biliyorsunuz ve kaybedecek en fazla 5 dolariniz var.

Ha hile yapmak isteyen olursa zaten atilma ihtimalini göz önüne aliyordur onun da birsey demeye bence hakki yok.

Türk ziyaretcisine gösterim ve tik basi neresi para veriyor ki baska ? (Bilen varsa paylassin.)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Bildiğim kadarıyla sadece 1 k tekil gösterime 2 $ veriyor.Tıklarda cabası..Tık başı gelir keyword`e göre değişir.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Arkadaşlar sabit bir durum olamaz, konuya ve keyworde göre hem CPM hem CPC fiyatları değişkenlik gösterir.

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlı olsun ama gelirler konusunda konuyu açan sistem sahibi ya da yetkilisi detaylı bir anlatım yaparsa park edilecek çok trafik var ama ödemeler ne kadar sağlam ??

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Konuyu açan darxis'e ek olarak iyinet'te 2 moderator referansı sanırım yeteri kadar sağlamlık gösterir oneself.

FileZilla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlı olsun ama gelirler konusunda konuyu açan sistem sahibi ya da yetkilisi detaylı bir anlatım yaparsa park edilecek çok trafik var ama ödemeler ne kadar sağlam ??

Domanik'e her yerden sağlam insanları referans oluyor görebilirsin, zira gerçekten sağlam adam, hani derlerya "adam gibi adam" işte ondan.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5