İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

domanik ile çalışırken dikkatli olun

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domanik.com u denemek için 2 ay önce üye olmuştum ve kullanmaya başladım hile vs aklımdan geçmedi park ettiğim siteler %99 google hitli. ve 2 gündür hesabıma giremiyordum iletişimden mail attım cevap yok. burdaki bir arkadaşa sordum hesabın banlanmış dedi neden dedim ds öyle istedi, biz sorgulayamayız gibi cevaplar verdi. Kullanacak arkadaşlar dikkatli olsun banlamak için mail bile atmıyorlar direk banlıyorlar :) tabi ödememde kaldı içerde neyse :) Hem onlara para kazandıracağız hemde bizi banlarken nedenini bile soramıyorlarmış.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
geçmiş olsun. yazık olmuş

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yapılan banlanma gerçekten çok ciddiyetsiz olmuş.
edit: tabi umarım geçici, kısmi sorunlar yoktur sistemlerinde.

enginsev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bence türkçe trafiğe iyi veren bir park sistemi.

ve türk = hile ye karşı birazda acımasız olmaları normal.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Powerz kazancı silmek zaten ne anlama geliyor? Kazancı silinen bir domainin parasının üstüne nasıl konulabilir? yani geliri ana sponsor tarafından ödenmeyen bir kullanıcının ücreti nasıl ödenebilir bana anlatabilir misin?

Sefikibo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendilerine göre belirli bir nedeni vardır.Bilip bilmeden suç atmak doğru olmaz.Öyle birileri değiller çünkü.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Domanik.com'un dolayisi ile darXis'in bu konuda bir art niyeti oldugunu dusunmek mantiga ters geliyor. Buyuk ihtimalle anlasmali olan sponsorlardan kaynaklanan bir problemdir. Turk trafiginin yabanci parking firmalari gozundeki degeri bellidir.

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence türkçe trafiğe iyi veren bir park sistemi.

ve türk = hile ye karşı birazda acımasız olmaları normal.

hile yapmam imkansız çünkü parking kullanıpta hiç hile yapmadım. msn destekden sürekli yardımcı arkadaş beni bilgilendirdi.

@Sefikibo
kendilerine göre nedenleri yok ds öyle istedi bizde banladık, sorgulayamayız diyolar.
@ Mod
Domanik.com'un dolayisi ile darXis'in bu konuda bir art niyeti oldugunu dusunmek mantiga ters geliyor.

Zaten bende onun için domanik parking kullandım ve bir kaç kez tıkbaşı iyi fiyatlar veriyor inşallah sorun olmaz gibi ibareler kullandım msn den arkadaşa oda hayır sorun olmaz dedi.

+ ben banlanmışım banlandığımı bile bilmiyorum ne bir mail geliyor nede bir uyarı, ayın 15 ini bekliyorum bende ödeme gelecek diye :)

sesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence anlaşmazsızlık olmuştur. Düzelir. Domanik iyi olarak bilinir.. Darxis e ulaş

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Raptor,

1- Denemek için 3 aydır tıkır tıkır paranızı alıyorsunuz degilmi?
2- Sistemimiz mail atmakta fakat üyeliğiniz hotmail gibi bir yer olduğu için junk mailinide sık sık kontrol etmelisiniz bu seni bağlayan bir durumdur.
3- Kazancının güzel olması bizimde lehimize. Lütfen düşünün neden kendi kendimize çelme çakalım?

Şunu bilmelisinki biz banlayan taraf değiliz. DS ister banlar ister banlamaz. Domanik.com'un arada olmasından rahatsız isende güveniyorsan kendine buyur DS'den kendine bir hesap aç ama lütfen bizdeki domainlerinide yaz :)

Herkese Bol Kazançlar
Okan Yıldırım

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Raptor,

1- Denemek için 3 aydır tıkır tıkır paranızı alıyorsunuz degilmi?
2- Sistemimiz mail atmakta fakat üyeliğiniz hotmail gibi bir yer olduğu için junk mailinide sık sık kontrol etmelisiniz bu seni bağlayan bir durumdur.
3- Kazancının güzel olması bizimde lehimize. Lütfen düşünün neden kendi kendimize çelme çakalım?

Şunu bilmelisinki biz banlayan taraf değiliz. DS ister banlar ister banlamaz. Domanik.com'un arada olmasından rahatsız isende güveniyorsan kendine buyur DS'den kendine bir hesap aç ama lütfen bizdeki domainlerinide yaz :)

Herkese Bol Kazançlar
Okan Yıldırım

Merhaba darXis

1- 2 ay para aldım sizden.
2 - hotmaildeki junk ı sürekli kontrol ediyorum düzenli hergün.bir çok sponsor da mail atıyor onlar normal mail gönderebiliyorsa bende alabiliyorsam sizde sorun var o zaman :)
3- bu yazıyı yazmamdaki amaç sizi kötülemek vs değil sadece sistemin işleyişini beğenmemek ve banlandığımdan haberimin olmaması. biz park edeceğiz ödeme gününe yakın banlayacaksınız ve ds istedi diğe banladık diyeceksiniz.Şöyleki 10 kişi üye oldu adamlar beğenmedi ödeme günü hepsini banladı sizde banladınız hiç sormuyacakmısınız nedir bu ne değildir diğe :)

Ayrıca mesajın başındada belirttim sizden başka parking kullanmam hiç diye. İlerde belki deneyebilirim. teşekkürler.

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Kusura bakmayın bu işleyiş tüm park firmalarının standart şekli. Bununda kaynağı emin olunki bu firmalar değil ilk el yani google. Son 5 gün trafik kontrol zamanıdır. Dolayısı ile olay son 5 günde biter. Tabi yüksek kazançlı sitelerin trafikleri sürekli inceleme altındadır onlar son 5 güne asla kalmazlar. Bu ay ne yazıkki çok fire verdik siz dahil 4 yada 5 kulalnıcımız sistemden atıldı.

Mail konsunda ise kodlarımızı yazım sonrası kontrole ediyoruz sürekli. Sizin mesajınızdan sonrada 3-4 sefer bizzat test ettim ve hiçbirinde sorun yaşamadım. Sanırım anlık bir problem oluştu kusura bakmayın.

Bol Kazançlar
Okan Yıldırım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5