İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

donanım sitesi için haber editoru aranıyor (ücretli)

donanimmerkezi.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.donanimmerkezi.com da görev yapmak üzere haber editörüne ihtiyacımız bulunmaktadır.

Göreviniz siteye yeni teknoloji ve donanım haberlerini eklemek olacak. Yalnız eklenecek haberler donanım ağırlıklı olmalı ve Türkçe benzer sitelerde bulunmamalı. Yabancı hardware sitelerinden çeviri yapılabilir. (kopyala yapıştır haber eklemiyoruz vede hiç eklemedik.)

Ücretlendirme eklenen haber başına yapılacak. Detaylar için PM atınız.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
eğer türkiyede ilk bizde yayınlansın, benzer sitelerden alıntı çalıntı olmasın diyorsanız bayağı iddialı ve geniş bütçeli olmanız lazım bence

haber başına 25 ytl çevirisi yapılmış ingilizce haberler sağlayabilirim

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer türkiyede ilk bizde yayınlansın, benzer sitelerden alıntı çalıntı olmasın diyorsanız bayağı iddialı ve geniş bütçeli olmanız lazım bence

haber başına 25 ytl çevirisi yapılmış ingilizce haberler sağlayabilirim

bence komik bir öneri, haberin kriteri nedir? 6 sayfamı 6 satırmı?

ortama diyorsan bile 25 ytl cok yuksek bir rakam, ingilizce bilen herhangi birini sitene çalışan olarak al, aylık ücretini ode 1000 ytl versen bile gunluk 33 e gelir ki bir kişi en az 10 haber çevirir..

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
teknik tercümenin fiyatları hakkında bilgin varmı senin

istersen bir çeviri bürosuna git sor bakalım kaça yapıyolar tenik çeviriyi

ama istenirse 20 ytl olur

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teknik tercümenin fiyatları hakkında bilgin varmı senin

istersen bir çeviri bürosuna git sor bakalım kaça yapıyolar tenik çeviriyi

ama istenirse 20 ytl olur

haberim var merak etme :) onların da devamlı çevirilere verdikleri fiyatları bir araştır. neyse tartışma girmek istemiyorum ama 20ytl nedir? yani kaç sayfa bile oldugunu bilmedigin bir ceviri + konu ile bilgin yoksa bu çeviriyi nasıl yapacaksın merak ediyorum , ama her konuda terimsel bilgiyesahibim diyorsan bilemem :)

kolay gelsin...

ilkayuydu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[email protected] msn adresim...

endustri muhendisligi ingilizce bolumu ogrencisiyim. ihtiyacin warsa haber basi uzunluk kisaliga gore 5 ila 15 ytl arasinda ceviri yapabilirim...

( 15 ytl dediklerim hakkatten uzun haberler...)

hayis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dün pm atmıştım,
cevap bekliyorum olumlu veya olumsuz.

donanimmerkezi.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özel mesajlar cevaplandı. Halen uygun tekliflerinizi bekliyoruz. Teklif sunanlara tekrar cevap yazıcam kısa bir süre içersinde. İlgilenen herkese teşekkürler.

Saygılar
Kenan

donanimmerkezi.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazmistim teklif icin ozelden mi gelmek gerekio?

Pm gönderiniz diye yazmıştım ama farketmez tabi. 15YTL veya yukarsı düşündüğüm rakamlar değil. Açıkçası 3-5 YTL/haber olarak düşünüyorum. (haber kalitesine göre 3 YTL 5YTL arası)

Uygunsa özel mesaj gönderiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5