İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Donanım Sitesi İçin Hangi Kelime?

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Donanım için kullanabileceğim bir domainim var.Bunu hizmete sokmayı düşünüyorum ama Google'dan hit almak için hangi anahtar kelimeye yönelmem sizce mantıklı olur?

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
donanım
donanım bilgisayar
donanım forum
donanım fiyatları
haber donanım
donanım sorunları

verdiğim key'ler Google'den arama yoğunluğu yüksek olan kelimelerdir.. İçerik, title, meta tag ve kategori/bölüm olarak uygun bir site oluşturursan Google'den iyi hit çekebilirsin..

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ek olarak driver,suruculer,urun incelemeleri'ni de ekleyebilirsiniz.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ekran kartı, modem, bilgisayar parçaları, bilgisayar sorunları, donanım çakışması, kelimelerini de düşünebilirsiniz. Bir de donanım çakışması ile ilgili windows hata kodlarını.

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
2. el bilgisayar ikinci el bilgisayar pc alım satım toplama bilgisayar bilgisayar fiyatları bilgisayar al sat bilgisayar ürünleri bilgisayar dersleri bilgisayar sorunları ikinci el notebook kullanılmış bilgisayar bilgisayar fiyat listesi ucuz bilgisayar 2. el bilgisayar parçaları 2. el laptop 2. el anakart

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5