İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Donanımsal sorun

x7even

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mrb arkadaslar

bir sorunum var dcden asağıdaki yanıt geldi. Şasi nedir ben arabalarda olur biliyorum sunuculardada var mı:)

Hello,

The server's power button doesn't seem to be working. It also will not turn on after plugging in the power cable. I am now performing a chassis swap and will update you as soon as it is completed. I apologize for the inconvenience.

Regards,

Cody
NOC Technician
Layered Technologies

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
güç tuşu çalışmıyormuş.güç kablosunu takmak da işe yaramazmış.kasayı değiştirecekmiş. :)

x7even

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hello,

Still working on it, not wanting to get something on screen now. Gonna try a different chassis.

Regards,

Cody
NOC Technician
Layered Technologies

cok ilginc ya bi reboot atayım dedim 60 gundur atmamıstım ise bak sans:)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Layer sorunu çözer.olur böyle ufak sorunlar.

x7even

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hosbank insl oyledir ya korkuyorum acıkcası onceden basıma bir is gelmistide ltde kas yaparken goz cıkardılar hayırlısı. Bu arada ilgin için tskler.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
rica ederim.sadece neyi nasıl anlatacağınızı bilmelisiniz.özellikle kullandığınız kelimelere dikkat etmelisiniz.sorununuzu açık ve net bir şekilde anlatmalısınız.en kısa sürede çözerler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5