İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Donmez Oyun Scripti [ Full Seo + BOT + Etiket + RSS + Arşiv Sistemi ] Sadece 35 YTL

bilgiliweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Script Benimdir r10 da sattığımı scripti almıştı arkadaş başkalarına satıyor .. arkadaşın banlanmasını istiyorum r10 da satış konum scriptim herşey belli içindeki kodlarıda açıklayabilirim neyi nerde ne yaptığımı sakın bu dolandırıcıdan script almayınız

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yönetime bildirmeniz gerekir.
hanginizin geçekten kodu yazan kişi olduğunu kullanıcılar nasıl bilsinler ?

bilgiliweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yönetime bildirmeniz gerekir.
hanginizin geçekten kodu yazan kişi olduğunu kullanıcılar nasıl bilsinler ?

arkadaşın demosunu görmedim ama benim özellikleri aynen copy - paste yapmış harfi harfine noktası noktasına msne gelin göstereyim bütün bilgileri konuların açılma tarihlerine bakabilirsiniz .. kodları göstereyim diğer scriptlerimi göstereyim anlarsınız zaten

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sevgili dostum
MSN de açıklamak yerine burda senin olduğuna dair açıklamanı ve demo adresini ve özelliklerinin orjinallerini gösterirsen
en azından insanlarda senin emeğin üzerinden para kazanmaya cüret etmezler.

bilgiliweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sevgili dostum
MSN de açıklamak yerine burda senin olduğuna dair açıklamanı ve demo adresini ve özelliklerinin orjinallerini gösterirsen
en azından insanlarda senin emeğin üzerinden para kazanmaya cüret etmezler.

ben scriptlerimi r10 da satarım ve şuan r10 a ulaşamıyorum orada sattığım konu linkini vereceğim ama datebase error hatası verip duruyor site
scriptimin demosu : www.hz-jy.com
buda bu scriptin 2. Versiyonunu www.oyund.net

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ingiliceye cevirirseniz bir adette ben almak istiyorum deTAYLARI PM OLARAK ATARSANIZ SEVİNİRİM.

`Pi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demosunu görme şansımız varmıdır?Konu linki ile birlikte gönderirsen sevinirim

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanirim arkadas uzun suredir foruma ugramiyor. Scripti inceleyip almak istiyorum ama arkadastan hala ses seda cikmadi..

eRCie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bende pm istiyicem ama arkadaş girmiyormuş bakalım gelirsen bi pm de bana at lütfen

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5