İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Doomsday Facebook Project v5.0

lustral123

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doomsday Project v5.0 - Beta kullanıma hazırdır. Denemek isteyen aşağıdaki adresten indirebilirler.

Tamamen test amaçlı ve sadece otomatik sayfa beğenme özelliği aktif olacaktır. Sistem sorunsuz çalışıyor ise diğer özellikler eklenmeye başlanacaktır.

Beta sürüm amacı : Eski hataları alıyormuyuz. Performans artışı var mı gibi sorulara cevap arıyor olacağız.

Not: Beta sürüm olduğu için şuan tam manası ile bitmiş değil. Sizden ricam eğer hata alır ve herhangi bir anormal durum ile karşılaşırsanız lütfen bu başlık altında yazınız.

İNDİR

Bir önceki konunun linki aşağıdadır. Doomsday Project hakkında detaylı bilgileri bu adresten alabilirsiniz.

TIKLA

Karincaa

0
Yasakli Uye
Onaylı Üye
Reaction score
5
Ustacım hiç bir hata almadım. Çok iyi bir şekilde işimi görüyor.
Sormak istediğim birşey var.
Arkadaş Ekleme sayfasında ,oto durum paylaşma seçeneği olabilirmi acaba?

Murat05

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Tşk ederim hocam.bunu bekliyordum :)

Gercekden İşe yarıyor ama birazdaha gelişdirsek

cok güzel olacak,örnegin ; Otomatik durum paylaşma :) veya duvara paylaşma.sayfalarda

lustral123

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır Doomsday ile ilgilenemiyordum, dün gece biraz uğraştım ve genel anlamda işinize yarayabilecek bazı özellikler ekledim. Problem yaşan arkadaşlar bu konu altından yazabilirler

İNDİR

Murat05

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır Doomsday ile ilgilenemiyordum, dün gece biraz uğraştım ve genel anlamda işinize yarayabilecek bazı özellikler ekledim. Problem yaşan arkadaşlar bu konu altından yazabilirler

İNDİR

Hocam,İndirdm Ve Kurdum ki , Programı calışdırdımda lütfen bekleyeniz diyor ve aradan 30 saniye sonra baglantı başarısız deyip kapatıyor anlaşılan sorun var galiba inş halledersiniz kısa sürede.( Progrmı kullananlardanımda ) izlemedyım

karahanli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Program süper ama şu kesintiler olmasa daha güzel olacak hocam sunucuya bağlamadan yapsanız daha sağlıklı olmaz mı ?

URFALI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Murat aynı sorunu yaşıyrum bir çözüm bulursanız sevinirim.

URFALI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam sorun bizde değil sorun programın bağlandığı serverde.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5