İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Doorway Page

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doorway Page, Türkçesi Köprü Sayfalar, bir sayfanın belirli Anahtar Kelimeler (Keywords) ve Anahtar Kelime Kalıpları için Arama Motorlarında iyi bir Sıralama (PageRank) alması amacıyla oluşturulmuş sayfalardır.
Köprü Sayfalar (Doorway Page) ziyaretçi için faydalı bilgi içermemesiyle birlikte daha az optimize edilmiş esas sayfaya yönlendirmede kullanılır. Köprü Sayfalar (Doorway Page) Arama Motorları için özellikle optimize edilmiştir. Yararlı bilgi içermezler ve genelde Anahtar Kelimelerden oluşurlar. Spam tekniği olan otomatik iletme (Redirect) veya Cloaking ile birlikte kullanılır.
Hiç bir arama motoru bu tekniği artık kabul etmiyor.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kesinlikle hiç bir faydası yok. hatta bir doorway programı bıulmuştum. onunla hazırladım ( merakımdan sadece )hatta bir ara başlık açmıştım forumda bu konuda ( unuttum konuyu :D )
bizzat denedim gördüm.
zaman kaybı sadece:)

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni siten açan bazı arkadaşlarımız halen bu sistemi kullanıyor arama yaptım bu konu başlığını bulamadım, ekledim bende :p

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet aynen katılıyorum.
if request.servervariables("HTTP_REFERER")<>"" then
response.redirect ("index.html")
end if
son bir senedir google bot lar artık referans bilgisiyle gelmesine karşılık bu yöntem hala işe yarıyor (öz. 72.14.x.x botu ref bilgisi ile geliyor)

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir tane var doorway page wizard diye bence mantıklı ama nekadar google yer bılmıyorum ama 2 cesıt yonlendırmesı mencut flash redirect and javascript redirect tavsiyem bunun içinde olusturulan keywordları kullanmanızdır cok ıse yarıyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5