İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

dopdulu.nete sakın girmeyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Anyone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemde Dialer Yoktur. Yanlış Anlaşılma olmasın.. Eğer Zaten Kötü bişey yapacak olsaydım dialerda atardım. ama userları kurtardım. bunu hepiniz duya duya anlıycaksınız

Anyone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben uygun-değildan beş kuruş cebe atmıyorum. dialer sitelerine destegimi göster ? 2 tane garip uygun-değilcu demişsin. ben uygun-değildan beş kuruş atmıyorum ki. bunu dialeri bilenler anlar ve kodu yiyenler. sizin anlamanız güçtür. parayı sedo comdan kazanıyorum. ayda 600 yuro başka hiçbirşey yok.

Kaliteli iş yapıyorum. merak etmeyin. dopdolu net tamamen temizdir. ve hiç kötü bir siteye linki yoktur. KISACA ÖZETLEMEK GEREKİRSE USERLARA YARDIMCI OLUYORUM 7/24 Destek veriyorum. yapmaları gerekenleri öğretiyorum.. yiyen veya yedim die gelen herkes bilir

T

tahtakale

Misafir
Anyone' Alıntı:
ben uygun-değildan beş kuruş cebe atmıyorum. dialer sitelerine destegimi göster ? 2 tane garip uygun-değilcu demişsin. ben uygun-değildan beş kuruş atmıyorum ki. bunu dialeri bilenler anlar ve kodu yiyenler. sizin anlamanız güçtür. parayı sedo comdan kazanıyorum. ayda 600 yuro başka hiçbirşey yok.

Kaliteli iş yapıyorum. merak etmeyin. dopdolu net tamamen temizdir. ve hiç kötü bir siteye linki yoktur. KISACA ÖZETLEMEK GEREKİRSE USERLARA YARDIMCI OLUYORUM 7/24 Destek veriyorum. yapmaları gerekenleri öğretiyorum.. yiyen veya yedim die gelen herkes bilir

Babababa baaa baaaa userlara yardımcı(!) oluyormuş
Sen melekmişinde bizim haberimiz yokmuş....
Şimdi sana 2 tanede kanat bulmak lazım :)

yasaklinkler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
girişte başlangic sayfasini degiştiren kodda dialer yok hadibee.netten bahsediyorum..
dialer olan dosyanin boyutu 3 kb vb. olmaz.

Anyone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yasaklinkler' Alıntı:
girişte başlangic sayfasini degiştiren kodda dialer yok hadibee.netten bahsediyorum..
dialer olan dosyanin boyutu 3 kb vb. olmaz.

abicim nekdr anlatsan anlamazlar. ben kötü adamım. ev faturası 300 milyon gelince anlarlar. dialer olsa para kazansam sizinle zamanımı bile öldürmem. olayı fazla uzatmayalım. bu konunun silinmesini istiyorum. sevmeyen siteme girmez. beni tanıyanda devam eder. günlük elle yazılan adres ziyaretçim 3 bin altı değildir. demmeki tanıyanlarım sizden yüksek webservis sayacı günlük 16 bin sayıyor. her 3 güne birde biriken koddakileri kurtarıyorum.. herkese iyiçalışmlar

W

www_sozluk_net

Misafir
Mavionline' Alıntı:
Yani kimin ne kadar kıt olduğu açıkca ortada ama genede yardımcı oluyum sana. Onun sitesi bunun sitesi böyle diyen arkadaş siteye kendi sitesine başvuru yapıldığı için girmiş ve oluşan sorunlardan dolayı uyarı yapmış bunun neresi kötü sana ne giren çıkan var rahatsız oldun. Adam istediği siteye girer ve sitedeki trojanlar vs. konusunda istediğini uyabilir.

Daha cevap yazma olayı uzatma. Çok uzatmak istiyorsan ve İstanbuldaysan uzatabiliriz. nette daha fazla uzatmanın manası yok.

niye yoksa sende mi bilegin daha kuvvetli oldugunu dusunenlerdensin. Maalesef turkiyede deilim ben ama olsam bile senin gibi biri ile isim olmaz merak etme. sen bana seve seve tekrar anlatmissin olayi ama sen hala olayin farkindamisin bilmiyorum. ben olayi anladim ve genelleme yaptim diyorum, o adamin olayina konusmadim diyorum, ama sen tabi tekrar diyorsun ben buyum diye.

o zaman sen kendi kendine cirpinabilirsin.

H

HepsiSır

Misafir
Dopdolu.net Kaç yıldır Bildiğimiz ayakta duran kaliteli site. O adam herşeyi userları düşünerek yapar. bundan yüzde 1 milyon eminim. arkasından lütfen konuşmayın. bir user olarak kime yardımcı olmadı. siz bilmezsiniz. dialerdan kaç kişinin canını yandığını o adam bunu düşünüyor. Lütfen Daha cok Adamın arkadasından böyle konuşmayın. cidden bişiler yapıyor ve siz buna hayır diyorsunuz. eğer şerefsizlik yapsaydı dialeri bsardı. ve 3 gün sonra tüm biriken kilitli sayfaları açmazdı. açtığında html bile veriyor. abi böle böle yap bunları yükle fln diye. dopdoludaki kaliteyi hanginiz düşündünüz ki ?

www.ucankus.net

E

erotikbul

Misafir
:) arkadaşlar kusura bakmayın alınmayın :)

Bu tür yazıları gördükçe gülesim geliyor. Niye bilmiyorum. Acaba size de oluyor mu :D ?

T

tahtakale

Misafir
HepsiSır' Alıntı:
Dopdolu.net Kaç yıldır Bildiğimiz ayakta duran kaliteli site. O adam herşeyi userları düşünerek yapar. bundan yüzde 1 milyon eminim. arkasından lütfen konuşmayın. bir user olarak kime yardımcı olmadı. siz bilmezsiniz. dialerdan kaç kişinin canını yandığını o adam bunu düşünüyor. Lütfen Daha cok Adamın arkadasından böyle konuşmayın. cidden bişiler yapıyor ve siz buna hayır diyorsunuz. eğer şerefsizlik yapsaydı dialeri bsardı. ve 3 gün sonra tüm biriken kilitli sayfaları açmazdı. açtığında html bile veriyor. abi böle böle yap bunları yükle fln diye. dopdoludaki kaliteyi hanginiz düşündünüz ki ?

www.ucankus.net
Ahahahahaaa walla hiç gülesim yoktu :D
Kendi kullanıcı adı yetmedi, yeni bi tane daha aldı.
İlk mesajda bölee atlayan adamlara diğer arkadaşlar gibi k..ç.. la gülerim ben :D

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anyone' Alıntı:
http://www.webservis.gen.tr/cgi-bin/analiz.cgi?username=dopdolunet&webservis=1

çok konuşmayın hittim ortada hitti yüksek olan karşıma cıksın. locationda hittin nereye nekadar nasıl geldiğide ortada. 200 hittiniz var diye webmaster mı oldunuz ? 7 yıldır site yapıyorum. size zamanımı verdim. çocuk gibi tartışıyoruz. 8 bin hitti ve üstü olan bu işlerden anlayanlar konuşsun.

Anyone sacma sacma yazıyorsun.. Ukalalık yapıyorsun.. Seni Tanıyan Tanıyormus.. :) Güldürüyorsun insanları kendine bende dahil.. way be büyüksün sitene girenlerin dialer yemelerini önlüyorsun.. Supermansin sen hatta orumcek adam.. burdaki webmasterlerde 3 gunluk webmaster senden kralı yok yürü be.. !

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anyone' Alıntı:
http://www.webservis.gen.tr/cgi-bin/analiz.cgi?username=dopdolunet&webservis=1

çok konuşmayın hittim ortada hitti yüksek olan karşıma cıksın. locationda hittin nereye nekadar nasıl geldiğide ortada. 200 hittiniz var diye webmaster mı oldunuz ? 7 yıldır site yapıyorum. size zamanımı verdim. çocuk gibi tartışıyoruz. 8 bin hitti ve üstü olan bu işlerden anlayanlar konuşsun.

urLye baktıgımda koptum :) melek deilmiydin sen.. sitenin yuzde %90 hiti absürt sitelerden..

T

tahtakale

Misafir
Bakın bu zurnanın son deliği Anyone bana özelden ne yazdı :)

Anyone' Alıntı:
nette 1 yıllık adam olda gel. hitti olmayan işi bilmeyen demektir. sende ölesin. hadi canım yaylan buradan.

T

tahtakale

Misafir
mexut' Alıntı:
hehe bosver aldırma :)
Yok ya ti ye almıyom zatende, attığı mesajları çok komik :)
Yazdığı mesajlardan kimse bişey anlamıyor zaten.Dilaer mı satıyor, dialer mi alıyor, kiralıyor mu :D

Anyone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cok

anlamıyorsanız ne diye yazı yazıyorsunuz ? benim cevabım anlayanlara. bilmiyorsan niye işe manydonoz oluyorsun ? cevabı aldın galiba hadi işine şimdi :)

anlayanlar yazsın. burası deneme tahtası değil

T

tahtakale

Misafir
Anyone' Alıntı:
anlamıyorsanız ne diye yazı yazıyorsunuz ? benim cevabım anlayanlara. bilmiyorsan niye işe manydonoz oluyorsun ? cevabı aldın galiba hadi işine şimdi :)

anlayanlar yazsın. burası deneme tahtası değil
Ne oldu? İşine gelmedi galiba.

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar,
Kişisel tartışmalarınız için, msn ve diğer iletişim araçlarını kullanın lütfen.
Konu kapanmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5