İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DoRLioN Web Desing & Hosting

Shadows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar

DoRLioN Web Desing & Hosting olarak (Lobi Turizm Danış. Rek. Dış. Tic. Ltd. Şti.) olarak açıldık. kaliteli ve düzgün hizmet vermek amacıyla pazara girdik.

Umarım hayırlı olur

DoRLioN Web Desing & Hosting
www.dorlion.net
Lobi Turizm Danış. Rek. Dış. Tic. Ltd. Şti.
Seğmenler V.D. 609 033 92 73
Tel : 0542 204 08 86
MSN : [email protected] ~ [email protected]
Fax : Telefon Hattımız henüz bağlanmadığı için veremiyorum Telekom sağolsun :)

Olumlu veya olumsuz yorum yapan herkeze şimdiden teşekkürler

lotustasarim.com.tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herşey iyi limited şirketiyiz demişsiniz birde çalıntı tema kullanmasanız :)

Kullandığınız tema benim tarafımdan bir müşterime yapılmış temadır.

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

lotustasarim.com.tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeşim benim yaptığım temayı çalıntı olarak kullanıyorsa ve ben bunu belirtiyorsam istediğini diyebilirsin bu satışı baltalamak oluyorsa evet baltalıyorum.

Ve bu temaları dağıtanları ve kullananları tek tek tespit edip hakklarında elimden gelen her türlü yasal işlemi yapacağım.

TurkoHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teması çalıntı olan bir (LTD) şirketinden hosting veya tasarım hizmeti almak saçma geliyor.. Benimde yorumum bu..

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
desing değil o, design. tasarım diyin bari.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
desing :D

ltd olmanız hiç birşeyi değiştirmez,

datacenter'iniz olması lazım piyasada tutulmanız için,ha diyorsan ileride o da olacak, o zaman gel ilerde yap reklamını.böyle yaparak rezil oluyorsunuz.

Shadows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birincisi turkhost benimle uğraşmaya istediğin kadar devam edebilirsin.
Tema Çalıntı diyorusunuz: kimse gelip bana bu tema benim demedi efsane arkadaş ile görüştümüzde ve boyle bir tema istediğimi söylediğimde kendisi onu yaptı merak etmeyin kaldırılacak yeni tema ve yeni site hazırlanıyor.

Bir ikincisi : lobi turizm ile çalışıyorduk artık değiştirdik Dorlion Bilgisayar ve İnternet hizmetleri olarak faaliyet gösteriyoruz. Merkezi ankara olarak taşıyarak kendi adımıza şirketimizi açtık.

Üçüncüsü : burdaki tanıtım konusu eski olduğu için yenisini açmayı planlıyorduk ama evraklarımız ile birlikte acıcaktık milletin diline sakız olamak için

Dördüncüsü : Dc acıcaksınız denilmiş gerek görmüyorum nedeni ise Türkiye içerisinde Dc açmak hem maliyetli hemde hosting ile datacenter acmanın ne alakası var onu anlamadım

Neyse uzatmıyacağım Şirket tanıtımını belgelerim ile yapacağımdan dolayı eski konumun silinmesini ve bu turkhost ile artık tartışmak istemediğimden dolayı arkadaşın hakkında gerekli işlemin yapılmasını forum yöneticilerinden rica ediyorum.

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenizin dizaynı çok düzgün ve sade, eminim müşteri beğenir, maden birinden aldıysanız onun ücreti verin, işinizi devam edin, bence, ama tabiki siz bilirsiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5