İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dos saldırılarına karşı korumalı ve 70 mb veritabanını bir kerede import edebilecek

newfolder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dos saldırılarına karşı korumalı ve 70 mb veritabanını bir kerede import edebilecek bir host arıyorum.

2 gb alan
100 GB banwith

KaleSoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teknik olarak DOS saldirisina karşi server hicbişey yapamaz, firewall, antiDOS vs hicbi işe yaramaz,
bu yazilimlar sadece gelen paketleri yoksayar ve ip yi banlar o ip ye cevap vemrez ,

ama 100 lerce pc hala paket gondermeye devam eder.
yani hat hala mesguldur, server sadece cevap vermeyi kesmiştir.

eger bu durum gunlerce surerse DOS DDOS u engelleyebilmeni tek yolu ana omurgadan o ip(ler)den gelen paketleri kesmek yani telekoma muracat etmek.

Opteron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hemen her host firması bu tarz saldırılar için kendince durdurucu olmasada hafifletici önlemler almıştır. 70 mb sql ıde tek seferde import edemeyecek bir host firması olduğunu sanmıyorum iyinette :) o yuzden satış sonrası teknik desteği yeterli olan bir firmayı iyinette ilgili bölümde arastırıp orayla çalışabılrsın bence.

R

rencber

Misafir
bekleriz efem. hostun yanısıra size 59$ a db serverda hesap açalım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5