İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dost siteler

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam arkadaslar bir senedir dost sitelerdeki linklerden gunluk kac kisi geldigini gorurdum referrerden ama su son 3,4 aydir goremiyorum?onceden gulsehri.com ana sayfasindan 3,5 kisi girer gorunurdu simdise 1.000 kisi girdigini gosteriyor..dost siteler veya pr link degisimindeki sitelerden 1 kisi bile geldigini gormuyorum.bakiyorum onlarda benim linkim duruyor kaldirilmamista.son ekledigim 3 siteden kisi geldigini gosteriyor sadece diger 30 siteden tik yok gibi.acaba o girisler benim indexe mi yoneldi falan filan:)nasil oluyor acaba bu?baska arkadaslarinda basina geldimi bilemiyorum ama bilgilendirirseniz sevinirim..

S

sevdik

Misafir
slm

dostum biliyorsun sevdik.net benim sitemle de dost siteyiz seninle ben sana gulsehri.com/?ref=sevdik.net olarak link verdigim icin girisleri görüyorsundur buyuk ihtimal ile bende ancak böyle görebiliyorum girisleri hosttan kaynaklanan birsey sana link veren sitelerden rica edersin sonunda /?ref=siteisimleri olarak link versinler görürsün hazir yeri gelmisken su bana verdigin linki de düzeltirmsin sevdik.net/?ref=gulsehri.com :)

iyi calismalar japonyaya selamlar

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sevdik' Alıntı:
dostum biliyorsun sevdik.net benim sitemle de dost siteyiz seninle ben sana gulsehri.com/?ref=sevdik.net olarak link verdigim icin girisleri görüyorsundur buyuk ihtimal ile bende ancak böyle görebiliyorum girisleri hosttan kaynaklanan birsey sana link veren sitelerden rica edersin sonunda /?ref=siteisimleri olarak link versinler görürsün hazir yeri gelmisken su bana verdigin linki de düzeltirmsin sevdik.net/?ref=gulsehri.com :)

iyi calismalar japonyaya selamlar
ok eklerim ..hostuma bir sorayim ozaman bu sorunu

xLs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tanışmıyoruz da tanışmadık istedim. toplistlere selinin yeri diye yazmışsın ya ordan bi bağlantın vardır dedim selinle.

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bayanim kimse inanmiyor bayan webmastir olduguma ama bunu forum genelinde soylemek istemiyordum insallah acilmaz bu konu tekrar ;)

xLs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
doğru söylüyorsan ne mutlu sana o zaman.

forumda söylemene gerek yok ki. herkes geneliyle webmaster. dolayısıyla toplistlere selin in sitesi diye yazarsan otomatik olarak ya bayan olursun ya da bayan gibi görünüp şirinlik yapıp hit kazanmaya çalışan bir delikanlı! : )

bunlar komplo teorisi işte. :rolleyes:

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xLs' Alıntı:
doğru söylüyorsan ne mutlu sana o zaman.

forumda söylemene gerek yok ki. herkes geneliyle webmaster. dolayısıyla toplistlere selin in sitesi diye yazarsan otomatik olarak ya bayan olursun ya da bayan gibi görünüp şirinlik yapıp hit kazanmaya çalışan bir delikanlı! : )

bunlar komplo teorisi işte. :rolleyes:
o delikanli sozun yakismiyor o tur kisilere ;)
bayanim hobi olarak ilgileniyorum bu isle ve 1 sene oldu ogreneli webmastirim da diyemem daha dogrusu..1 kac arkadas sayesinde ogrendim 1 seyler..hit kazanmak icin diyorsan acik konusmak gerekli bu konuda biraz hit birazda beni taniyanlar bu sekilde buluyorlar linkimi ilerde degistirebilirim listedeki isimi ;)

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla e-sehir.com icin seninle link degistirmistik 3 gun oncesine kadar linkin duruyordu ama benimki nedense 1-2 aydir sende yoktu

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilginc

dun ana sayfamin dizaynnini degistirdim ve yukledim..bugunde referrere baktigimda dost sitelerdekilerin kac kisi gonderdigini gordum ;) ilginc valla acaba keramet eski index demi diyecem ama indexi degismeden uzerinde ayarlamalari duzenledim..yani sayfa ayni sayfa..

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nedendir bilmiyorum böyle dost site arama motorlarından gelen ziyaretçi link exchange ile gelenler v.s v.s hiç sevmiyorum o yüzdende hiç dost site olmuyorum (msn'de çok kızıyorlar ama :p ) böyle direk url'i yazıp enter'a basıp gelen ziyaretçileri daha çok seviyorum...ama diğer gelenlerede hayır diyemem :) başarılar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5