İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DostShell.Com İnternet HizmetLeri...

CeNGaWeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KAlite+Güven=DostShell

İRC+Host hizmetinizle karşınızdayız...

İRCD+Services+Eggdrop[Koruma+Aşk+ARama+Oyun+Helper+Radyo]+200MB WEB ALAN+Proxy Korumasi+Moduller[Özel Kapama+/Helper-/İrcop+NetAdmin Koruma+Toplu K-G-Z-line Açma+Antirandom Nick Koruma Ve 40 dan fazla modul]+Radyo[250 Kiş.]>Yanında Siteniz İçin Java Aplet=Sadece Aylık 30 YTL..

Her Türlü İRC de editleme yapılır.. 7/24 Telefon Ve İrc Destek.. /server irc.dostshell.com

Nick / İsim / Yetkisi

MertOglu / Fehmi / System Sorumlusu
CuTeVaGRaNT / Tolga / System Sorumlusu
SoN_NeFeS / Ömer / Network Sorumlusu
HiCaZ / Ufuk / Shell Destek Sorumlusu
Sewiyorum / Erkan / Shell Destek Elemani
SaiR / İsmail / Shell Disiplin Sorumlusu
Predator & Cem / Cem / Shell Destek Elemani
LoVeStOrM / Mustafa / Shell Destek Sorumlusu
ApRoNaX / Mustafa / Shell Destek Elemani
muSti / Mustafa / Shell Destek Elemani
SaMet / Samet / Shell Destek Elemani
Ghost / Eren / Shell Destek Elemani
CeNGaWeR / Murat / Shell Destek Elemani & Webmaster
SoN_NeFeS / Ömer / Webmaster Sorumlusu
GuRuRuM / Yusuf / Webmaster
LeGeNDaRY / Umut / WebMaster

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
11 as ,5 yedekle birlikte tam 16 kişi helal ne diyelim başarılar.
bunlara saldırıda yapılmaz, hepsi birlikte kanala girseler yeterli olur :D

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selim61 posta kuutn dolu msn de bi görüşelim dicektim bana özel at sen...(kusura bakmayın konuyu dağıttık ama)

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İRCD+Services+Eggdrop[Koruma+Aşk+ARama+Oyun+Helper+Radyo]+200MB WEB ALAN+Proxy Korumasi+Moduller[Özel Kapama+/Helper-/İrcop+NetAdmin Koruma+Toplu K-G-Z-line Açma+Antirandom Nick Koruma Ve 40 dan fazla modul]+Radyo[250 Kiş.]>Yanında Siteniz İçin Java Aplet=Sadece Aylık 30 YTL..

Makine özelliklerini ve kirasını öğrenebilir miyim? Bu saydığın şeylerin ne kadar Ram ve CPU yediklerini bir hesaplamak istiyorum sadece. En fazla 1 servera kaç müşteri alınabilir hesabını yapıp mantıklı bir sonuca ulaşabilirsem irc satışlarımı sana yönlendireceğim. Geçici ve sınırlı sayıda bir kampanya ise sözüm yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5