İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

dosya yukleme sitesi

S

SILAM

Misafir
selam
images dosyalari yukleyip link aldigimiz siteler gibi guvenilir saglam ,slayt flash ve midi dosyalarinida yukleyip linkini alabilecegim ciddi ve saglam bir site biliyormusunuz? bana sirf bunlar icin cok az mb li bir yer lazim..

S

SILAM

Misafir
foruma girilmedi bu yuzden kimse birsey yazmadi sanirim..veya yazacak biryer bilmediginden:)
ya bana acilen lazim bu olay.. birde www.free.fr sitesi icin yardimci olacak fransizcasi olan bir arkadas varmi aramizda?

S

SILAM

Misafir
alan veren arkadas cok ama kimseye gebe kalmak istemiyorum..o yuzden saglam free bir yer ariyorum..onceden bir arkadas vermisti bana yer hemde free bir hostdan almis oda para vermemis..ama arkadas her kime nicin kizdisa hincini bendende aldi yani elimdeki hostu aldi..o alincada butun siteye bagladigim bircok dosya linklerimde ortada kaldi..o yuzden kendim acip kendim sahip olabilecegim yer istiyorum..kizinca cik ftp'mden diyen olmayacak:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5