İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dosyalarim Silindi

FERDIKUCUK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
S.a Arkadaslar Bizim Arkadasin Javada Yazdigi Bir Program Bugun makine Cokunce Format Atmislar oda belgelerimde Kayitli idi Nasil getirecegim?
Mutlaka Getirmem Lazım...

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Araştırdım biraz :
- get data back
- recovery
programlarıyla geri getirebilir yazıyordu şu programları bi dene istersen

not (2 side birbirinden farklı programdır.)

asoza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.stellarinfo.com/
bu firmanın ürününü özellikle tavsiye ederim.
3 bölümlü 120gb hdd ext3 formatında üst üste iki format ile tek parça olduktan sonra denemediğim program kalmadı. Saatlerce taramanın ardından tek dosya bulamıyolardı.
Bu firmanın programı anında bölümleri bulup hangi bölümdeki dosyaları kurtarmak istediğimi sordu. Seçtim 3-5 dakikada explorer tarzı tüm dosyalarım önümdeydi. Kopyalama süresi hariç...

FERDIKUCUK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tesekkurler Hocam Kasayi Kayseriye Gonderdim Ama Yinede Tekrar Basimiza Geldiginde Kayseriye Yollamadan Bunu denerim...

Cok sagolun

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
http://www.stellarinfo.com/
bu firmanın ürününü özellikle tavsiye ederim.
3 bölümlü 120gb hdd ext3 formatında üst üste iki format ile tek parça olduktan sonra denemediğim program kalmadı. Saatlerce taramanın ardından tek dosya bulamıyolardı.
Bu firmanın programı anında bölümleri bulup hangi bölümdeki dosyaları kurtarmak istediğimi sordu. Seçtim 3-5 dakikada explorer tarzı tüm dosyalarım önümdeydi. Kopyalama süresi hariç...

peki bu acaba müzikler içinde geçerlimi baya bi parçam giti formatdan sonra faydası olursa denerim inş

asoza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dosya türü farketmiyor..
Ayrıca format sonrası hdd yi yedeğe alıp verileri kullanana kadar hiç kullanmadığımı da belirteyim. Tabii bir daha asla netinstall cd sini cdrom da bırakıp bilgisayarın başından ayrılmadım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5