İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Download + Affiliate

zırdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Basit bir download scripti ve biraz profosyonel affiliate scripti yazdırmak istiyorum.

Download için :

Kategorili olacak. Ancak 6 Tane kategori olacağı için basit birşey olsada olur. Kategoriye girince indirilecek filmin 4 capsi ve download linki olacak. Yorum sayaç puanlama v.s gibi şeyler istemiyorum. Sadece caps ve download linkini koyabileceğim bir iç sayfa olsun yeter. Tabiki kategori ekle sil - film ekle sil düzenle gibi özelliklerin oldugu bir admin paneli.

Örnek :

- Türk Filmleri Kategorisi - Yabancı Filmler Kategorisi - Oyunlar Kategorisi.
Türk Filmlerine girdi. -- Hababam sınıfı - Tosun paşa - Süt kardeşler çıktı. Tabi bunlarda capsli gözükecek.
Tıkladı ve --- Hababam sınıfı ayrıntılar a girdi. 4 caps ve download linki var.

Olay bundan ibaret.

Aslında boyle bir script elimde mevcut ancak affiliate sistemini entegre edemiyorum.

Affiliate için :

Sisteme üye olmak ücretli olduğu için sadece aylık parayı ödeyen girebilecek. Benim istediğim webmasterlarla ortak iş yapmak oldugu ıcın yaptıkları uyelerden komisyon vereceğim. O yüzden başka sitelerdeki bannerlardan gelerek üye olursa o webmastera komisyon verebileceğim ve bunların istatistklerini gösterebileceğim bir sistem lazım.

Yanlız şöyle bir durum var. Kredi kartı ile çalışacagım. Bu servisi odeme.com.tr den alıyorum. Webmasterın sitesinden gelen adam üye ol a basınca odeme.com.tr sayfasındaki benim alanıma giderek üye olacak. Bunu affiliate olayında nasıl yaparız.

Download ı basit ancak affiliate si biraz profosyonel olan bir scripti ne kadar yazabilirsiniz. Pm olarakta görüşebiliriz.

x-treme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazıkların biraz karmaşık pek birşey anlamadım,
(Sadece) ortaklık sistemini 300 YTL'ye hazırlarım, diğerini biraz açıklarsan bir fiyat verebilirim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5