İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Download için Jenerik acil domain tavsiye

forsercenk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar,

Download sitesi için Jenerik bir domain adı arıyorum
Kaliteli domain tavsiye edene editörlük verilecek

Red Kit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
indirkaydet.org
indirkaydet.biz
indirkaydet.info
indirkaydet.tv
inş işine yarar hepsi bosta

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar,

Download sitesi için Jenerik bir domain adı arıyorum
Kaliteli domain tavsiye edene editörlük verilecek

Hocam biraz gayri ciddi olmuş sanırım. Tamam birisi çıkar çok güzel bi tavsiyede bulunur ama adam editörlükten anlamıyodur. Eğer jenerik download domaini arıyosan demekki proje ciddi, peki anlamayan birisine editörlük vermek çelişki olmaz mı :)

Sadece dikkatimi çekti. Yani teşekkür edin tavsiye verenlere yada illa ödüllendirecekseniz o kişiye misal bi domain regleyin olsun bitsin yada benzeri bişi ama editörlük olmaz yani.

forsercenk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain name jenerik

Evet orda yaptığım hatayı bende farkettim ama sistem başından acil uzaklaşmam lazımdı konuyu düzeltemedim.
yanlışlıktan dolayı özür dilerim ama güzel bir domain adı tavsiye eden arkadaşın sitesi varsa www.linkpanosu.com link sitesinde 1 ay özel siteler içinde yer almasını sağlayacağım ( Subdomain, Mp3 ve sakıncalı dediğimiz siteler hariç )

ilginize tşk.

msn adresim bilberkqberk-jet.com

Red Kit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim yazdıklarımı begenmedınmı hepsi bostaydı

Adwors

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yukle24.com ilgini ceker ise fiyat icin pm ativer.

UlkeKurucusu

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Hocam biraz gayri ciddi olmuş sanırım. Tamam birisi çıkar çok güzel bi tavsiyede bulunur ama adam editörlükten anlamıyodur. Eğer jenerik download domaini arıyosan demekki proje ciddi, peki anlamayan birisine editörlük vermek çelişki olmaz mı :)

Sadece dikkatimi çekti. Yani teşekkür edin tavsiye verenlere yada illa ödüllendirecekseniz o kişiye misal bi domain regleyin olsun bitsin yada benzeri bişi ama editörlük olmaz yani.

merak etme buraya giren herkes anlar editörlükten :)

downloadistanbul.com , downloadistanbul.net boşta

istanbuldownload.com, istanbuldownload.net boşta

forsercenk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Download için domain

Arkadaşlar Yardım,
.com veya .net
6-7-8 karakterden fazla uzun olmayan
Güzel bir domain adı tavsiye eden çıkmadı

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Arkadaşlar merhaba

Download domain adı için sizden isim bulmanızda bana yardımcı olmanızı istemiştim

Buldum ilginize alakanıza tşk
bu download domainim için http://www.indirsek com veya http://www.freewarefiles.com/ bunlara benzer Php Script arıyorum

www.indirek.net

yeni yazdığım bir script var bir haftaya biter ilgilenirsen 500$ hiç bir sitede eşive benzeri yoktur :) sayfa yapısını siteadi.com/program/i gibi yapıyorum tabi sen istersen değiştiririz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi