İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

download ile para kazandıran siteler hangileri

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
download ile para kazandıran siteler hangileri arkadaşlar benim sitem üzerinden sürekli download ediliyor bende bunu kar'a dönüştürmek istiyorum sürekli upload ediyorum eğerki gerçekten gelir getiren siteler varsa onları kullanmak istiyorum gece gündüz uploadın birazcıkta karşılığını alalım tavsiye ettiğiniz siteler varmı?

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Uploadcı değilim hemen herşeyi arka plandaki yazılım hallediyor sistemde ancak kazanç açısından netload favorimdir. Sürekli ödeme aldığım bir yerdir. 20000 download için trafik kalitesine göre 25-100$ arası paypal ödemesi yapar.

Refimle üye olmak isterseniz;
http://netload.in/index.php?refer_id=168735&id=39
Refsiz üye olmak isterseniz;
http://netload.in/

tosunpasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım
hotfile benim favorim idi.. ödeme ile sorun yaşamıyorsun vs vs idi
ama..
1. ay GOLD üye idim. her hafta değiştirdikçe değiştirdiler
dün ise copper yani en düşük seviyeye düşürdüler
kendilerince bir sürü açıklama sebepleri var

ama sorun şu.
eğer benim gibi 6.000 adet dosyanız var bu dosyalar ile ilgili detaylı export file isteyeceksiniz. ve alamıcaksınız. bunu defaatle yazacaksınız. size email ile cevap vermicekler
email i cevaplarlar ise de.. size herkesin webteki ekran görüntüleri ile yetindikleri vs gibi saçma sapan cevaplar yazacaklar.

her geçen gün yeni ekleme yapmanıza rağmen dosyalarınızda indirilme miktarı düşecek ödemeler iii ce aşağılara düşecek ve siz adamları sıkıştırınca dün bana olduğu gibi hesabınızı durduracaklar

şuan için easy-share ile bir sorun yaşamadığım gibi destek emailine cevap veren kişi her sorunda detaylı yaklaşıyor.

Adamların yalnız sitelerinin ban landıklarından haberleri yoktu. Telekom ile iletişime geçtiler
DNS kullanan kullanıcalar için sorun yok

ayrıca sadece indirme başına değil. sitelerine gelen ziyaretçiler için de puan veriyorlar.
1.000 puan 1 dolar şelinde

robben69

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ziddu, indirme olayı çok kolay. her iki download arası beklemek yok. 10$ da paypala ödeme yapar. ödeme aldım. güvenilir diyebilirim

cerkiner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ziiddu her downloada ne kdr veriyor? ftp uploadı destekler mi? absürt serbest mi? xD

pepe41695

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2010 yılının ilk fırsatı Para kazanma şansı..!!

www.websitetester.biz ile para kazanmak çok kolay hemen üye olan kazanıyor!!!
Yepyeni bir sistem. Üye olduğunuz an dan itibaren başlayarak sizden sonra üye olan herkes sizin alt üyeniz olarak gözüküyor. ayrıca referans linkinizle de alt üye yapabiliyorsunuz. sistem daha yeni 31 ağustosu beklemekteler. 31 ağustostan itibaren anketler başlayacak.
İşte uzun zamandan beri beklediğiniz Ticaret şimdi geldi: Kayıt, üye ve giriş ücretsizdir, sizden sonra kayıt olan herkesden kazanıyorsunuz, kendiniz hiç kimseyi üye yapmasanız bile. Hiç birşey almanız ve satmanız gerekmiyor buna garanti veriyoruz! Ne kadar çabuk üye olursanız, o kadar yüksek gelir potansiyeliniz olur, sadece ücretsiz... üye olupda hiç bir şey yapmasanız bile kazanabilirsiniz, sadece ücretsiz üye olmanız yeterli…. Bu nasıl olabilir? – Çok basit! Bir Amerikan Anket firması bütün dünyada bilgisayar kullanıcıları arıyor. Bu kullanıcılar websitelerini test yapıp ve kısa bir bilgi vererek kazanacaklar. Sizde haftada 1 ve 10 saat zaman ile ayda 800 Euro´ya kadar yan gelir sağlayabilirsiniz. Eğer Website test yapmak sizin için olan bir iş değilse bile her ay 2 pasif gelir sağlayabilirsiniz: 1. Takımgeliri Sisteme sizin tarafınızdan direk yada dolaylı olarak üye olan herkes için! 2. Grupgeliri Sizden sonra sisteme üye olan herkes için! Çabuk olmak elinizde bir koz! Çünkü siz bu satırları okurken bütün dünyadan yeni üyeler katılıyor. Üye olmanız ile hiç bir sorumluluk almıyorsunuz. İsminiz, adresiniz, e-mailiniz ve sizinle ilgili başka bir bilgi hiç bir zaman başkalarına verilmeyecektir. Birde üyeliğiniz HERZAMAN için ücretsiz olacağını söylemişmiydik?​
Buradan üye olabilirsiniz.. Üye Ol

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5