İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Download sitelerine programımı eklemek?

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Download sitelerine programımı eklemek istiyorum.Dikkat etmem gereken veya sizce bilmem gereken birşey var mı? Demosunu eklemeyi düşünüyorum ancak program framework gerektirdiğinden bunun netten çekilmesi gerekiyor yoksa bu dosyaları program zip inin içinemi atsam diyorum.Ancak o zaman Frameworkü olan boşa indirecek .Birde sisteminde Framework olup olmadığını bilmeyenler olacak tabii.
saygılar...

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tam olarak anlamadım ne programı ne işe yarar neden ziplenmiyor :S

H

hengame

Misafir
demosu varsa direk link ver birde rapid yada upload sitelerine upload etme çoğu download sitesi sahipleri direk linkleri kabul ediyor inndir.com da editörlüğüm devam etseydi yardımcı olurdum :)

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Saol.İnndirde editörlük başvurusu yaptım.Oraya atacam.
diğer arkadaş için cevap.
Framework gerektiriyor program ancak Frameworkü olanlar için frameworkü zip içine almak ve gereksiz yere dosyayı büyütmek istemiyorum.
sonunda framework ü içine atmadan upload ettim.
sağolun ..
saygılar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5